1

Temat: Montaż boczków smcr (scalenie)

Kupiłem boczki od smcr i lekko się zdziwiłem, bo sposób montażu górnej części do dolnej różni się od smc tym, że w poprzedniku mieliśmy te wsuwki, które pozwalały salić je ze sobą bez użycia nakrętki, a tylko samej śruby.

W boczkach smcr jest otwór jak na śrube tylko, że nie występują tam żadne gwinty ani nic z tych rzeczy. Moje pytanie brzmi czy tam powinna być jakaś gwintowana wkładka bądź coś w tym stylu? Czy to ma jakąś konkretną nazwe? Gdzie to można dostać?
Dzięki :)

Poniżej fotki

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

2

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Po schematach znalazłem, że jakoby jest to wkręt do plastiku o numerze 0081050121, aż nie chce mi się wierzyć że to na wkręt ma iść :o

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

3

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Ja nie mam swojego pod ręką, bo bym Ci sprawdził, ale z tego co pamiętam to wkrętów tam nie było.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

4

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Nie masz pod ręką to znaczy, że jesteś za granicą czy masz garaż oddalony od domu? :P Chętnie poczekam, bo normalnie wierzyć się nie chce

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

5

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Poproszę jutro chłopaków którzy mają moje moto, żeby ściągnęli boczek i zrobili Ci fotkę.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

6

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

No jak byk są wkręty: (poz. 50)

[url]https://ktmsklep.pl/schemat/254609/zbiornik-paliwa-siedzenie-pokrowiec#schemes_controls[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Gierwi Ty zamiast schematy przytaczać to byś zerknął do swojego :D

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

8

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Za daleko mam w tej chwili. :-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Takimi magicznymi śrubkami :)
[url=https://naforum.zapodaj.net/a98834582df4.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a98834582df4.jpg[/url]

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

10

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Jak ich lubię to niektóre rozwiązania mają żenujące:)

11

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Ja pierdziu ale padaka :) No nic dzięki Koso :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

12

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Jaka padaka??!! Hi-Tech aus Mattighofen! Respekt!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Właśnie mi przypomniałeś że nie umiem wymówić rozwinięcia nazwy naszej ulubionej marki.

14

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Ernst Kronreif, Hans Trunkenpolz i pierwsza litera miasta w ktorym zlokalizowali fabryczke Mattighofen.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

15

Odp: Montaż boczków smcr (scalenie)

Mam i ja :)
PunBB bbcode test

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!