16

Odp: Beta RR 450 Factory Enduro na SM

Potrzeba 3.5''x17'' + 5.0''x17'', żadne inne, nie kupuj czasem na tył 4.25 cala. Nie kupuj piast od Bety, tylko od KTM-a, bo potem będzie problem z dostępnością do dużej tarczy z przodu na taki rozstaw śrub, KTM jest bardziej popularny, a co za tym idzie łatwiej dorwiesz używkę w dobrym stanie. W ogóle nie kupuj piast, tylko gotowe koła, kupno oddzielnie piast, obręczy i zaplatanie tego wychodzi drożej niż nowe koła chociażby Goldspeed'a.

EXC 525 in progress

17 Ostatnio edytowany przez DumDum (2018-03-02 20:26:26)

Odp: Beta RR 450 Factory Enduro na SM

Dziku napisał/a:

Potrzeba 3.5''x17'' + 5.0''x17'', żadne inne, nie kupuj czasem na tył 4.25 cala. Nie kupuj piast od Bety, tylko od KTM-a, bo potem będzie problem z dostępnością do dużej tarczy z przodu na taki rozstaw śrub, KTM jest bardziej popularny, a co za tym idzie łatwiej dorwiesz używkę w dobrym stanie. W ogóle nie kupuj piast, tylko gotowe koła, kupno oddzielnie piast, obręczy i zaplatanie tego wychodzi drożej niż nowe koła chociażby Goldspeed'a.


Dodam tylko, żeby uważać na 3" z 125, bo czasem się trafiają, choć rzadko, a wstyd na tym jeździć.

R1400 napisał/a:

Kojarzę Cię z mielocha albo skz z projektu apki :)

Całkiem możliwe. Niestety tamtego piździka już nie mam, jest kilka innych zabawek.

PBM

18

Odp: Beta RR 450 Factory Enduro na SM

Jeszcze mam małe pytanko, bo założyłem replikę akrapa (370mm) i po tym zabiegu moto jak by ciutke inaczej reaguje na gaz, czy trzeba coś przestawiać w silniku pod ten wydech czy poprostu jestem tak przyzwyczajony do tego moto ze nie czuję różnicy?

19

Odp: Beta RR 450 Factory Enduro na SM

Ponoć po każdej ingerencji w dolot/wydech należy ustawiać gaźnik na nowo, dobierać dysze itp.

EXC 525 in progress

20

Odp: Beta RR 450 Factory Enduro na SM

Dziku napisał/a:

Ponoć po każdej ingerencji w dolot/wydech należy ustawiać gaźnik na nowo, dobierać dysze itp.

Ponoć czyli nie koniecznie, lecz dowiedziałem się ze trzeba wjechać, potrzebna jest hamownia czy zabawa tylko gaźnikiem?

21

Odp: Beta RR 450 Factory Enduro na SM

Musisz pojeździć zobaczyć jakie są zmiany i albo dolać albo odjąć paliwa dyszami/ iglicą/ śrubą mieszanki wolnych. Polecam zostawić temat na cieplejszy czas bo ustawianie teraz nie ma sensu.