1

Temat: DB Killer do Leo vine x3

Siema, ma ktoś jakis DB killer do Leo X3?  Albo jakiś schemat

Włożyłem toto do DRZ wczoraj, i tak napierdala że mi ludzie na końcu ulicy z domu wyszli....   angry people

Waterboarding at Guantanamo Bay sounds really fun if you don't know what either of those two things are

Suzuki DRZ 400SM Leo Vince ☜╮(´ิ∀´ิ☜╮)

2

Odp: DB Killer do Leo vine x3

Kiedyś jeden typ miał u mnie w okolicy X3 w swojej DRZ i też chyba latał z całkowicie otwartym. Nieprzyjemny dźwięk. Ja do swojej maszyny mam zamontowany jeden z dwóch krótkich wkładów. Ogólnie w nowym zestawie są cztery końcówki w zależności od potrzeb. Jak chcesz mogę Ci zrobić parę zdjęć i pomierzyć co będziesz chciał. Napisz na PW

3

http://stary.larsson.pl/index.php?c=r&a … b%20killer

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"
KTM 690 SMC-R

4

sam mam taki wydech i jak kupiłem to miałem założony db killer 3 od lewej, a potem też dokupiłem ten 1 od lewej (najcichszy)

http://www.enduroklassiker.at/1107/leov … dmpfer.jpg

KTM LC4 640 SM 2004

5 Ostatnio edytowany przez toivias (2018-02-10 21:10:47)

W Larssonie to się czeka i czeka jeśli nie mają czegoś w magazynie.
Odezwij się do mnie w poniedziałek, sprawdzę czy nie mam na miejscu, będzie dużo szybciej ;)

www.4ride.pl
FS650 '04 - skasowany i sprzedany; Hypermotard 796 '11 - skasowany i sprzedany; 206 RC '04 - niedzielny zapierdalacz;
ZXR 400 '01 - rozkręcony i sprzedany; SXS 540 '03 - rozrzucony po garażu
YZ 450F supermoto - na sprzedaż; szczegóły w giełdzie

6 Ostatnio edytowany przez Bachu (2018-02-11 22:42:43)

Dobra temat nie aktualny, wypluł 86db mozna do 96 także spoko :P

Waterboarding at Guantanamo Bay sounds really fun if you don't know what either of those two things are

7

86db? moje MT07 miało coś koło 94 na seryjnym kominie i prawie nie było go słychać. Masz prawie rower:D Jak jedzie to jakoś to zazdroszczę, zawsze chciałem cichy i w miarę mocny motocykl.

SD990 --> Ksywa "WYCIEK"

8 Ostatnio edytowany przez Bachu (2018-02-12 00:17:04)

https://www.youtube.com/watch?v=KFBeHexXKTY&t=1s     o tak to chodzi

Jedzie jak to DRZ w najsłabszej wersji :P  dupochamownia mówi że po zmianie ma  +10km

a tak serio to jak narazie to jest seria SM + piekielna rura, mocy pewnie za dużo nie przybyło, ale reakcja na gaz dużo lepsza, i jakoś lepiej mi się na koło ją rwie

9

Napier.... tak samo jak u mnie. Bez kasku głowę rwie, ale dzicz jest dobra na takim przelocie. W kasku można całkiem przyjemnie jechać. Jak dowód zabiorą to trudno, po co się martwic na zapas.

DRZ 400sm-->xr50r--DRZ 400sm

10

Przyznam ci racje :P bez kasku to się czułem jakbym miał tam 1000cc na jednym garze, a w kasku bardzo spoko, miło tak po przesiadce z serii

11

ziomus to juz dawno nie są 84db:)

SD990 --> Ksywa "WYCIEK"

12

Bachu napisał/a:

wypluł 86db

Jeżeli to jest niecałe 90db to nie dziwię się, że mnie nie chcieli na Poznań wpuścić jak wywaliło prawie 130 :D
Maćko dobrze pisze, tyle to może miało kiedyś ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

13

mi z db killerem wyszlo 105 :) jak bys mial 86 to by sie sasiedzi nie srali...

SMCR Wings