1

Temat: Decha / Narty z małymi dziećmi

Hej.

Planuję wyjazd pod koniec lutego.

Szukam miejscówki tak do 5h drogi z Warszawy.

Chciałbym, żeby nocleg był tak do 1km od stoku / miejsca gdzie dzieci mogłyby zjeżdżać na sankach (dzieciaki 2 i 3 lata)

No i żeby nie było jakoś ultra drogo - na forsie nie śpię :P

Wstępnie patrzyłem na Jańskie Łaźnie, ale może ktoś zna coś lepszego/rozsądniejszego.

Z góry dzięki.

Levis

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

2

Odp: Decha / Narty z małymi dziećmi

Szczyrk - Skrzyczne, teraz porobili u nas dwie nowe trasy. Fajnie jest to przygotowane.
Jeśli całkiem masz małe dzieci to również w szczyrku biały krzyż, w obu przypadkach noclegi 10m od stoku.

3

Odp: Decha / Narty z małymi dziećmi

polecam miejscowość ząb ,  2 a w sumie 3 stoki blisko siebie , a do białki tatrzańskiej masz 40 km  :)

w szczyrku będę na poczatku lutego na snowfescie to zdam relacje :D

drz y/sm 434

4

Odp: Decha / Narty z małymi dziećmi

Też polecam Ząb, blisko Zakopane, Białka i masz stoki ,górki na które można z dziećmi pójść. No i cenowo naprawdę można znaleść przystępne spanie.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

5 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-01-22 19:57:42)

Odp: Decha / Narty z małymi dziećmi

Ja to jedynie nie jestem pewien czy pogoda da radę, bo ze śniegiem jest teraz słabo.

6

Odp: Decha / Narty z małymi dziećmi

8 lutego lecę na parę dni z dzieciakami  tutaj [url]https://www.nocowanie.pl/noclegi/szczyrk/kwatery_i_pokoje/120613/,[/url] 45 zł od osoby, bliżej stoków za cholerę nic nie mogłem zarezerwować mimo że to robiłem jeszcze przed nowym rokiem. Ale i tak niedaleko szczyrku więc powinno być git

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

7

Odp: Decha / Narty z małymi dziećmi

Ja polecam szczyrk ze względu na dojazd - ponad połowa drogi autostradami za free, potem gierkówka - na spokojnie jadąc jesteś w max, 3,5h - droga prosta i bardzo przewidywalna, przy tym nie męcząca.
Sam Szczyrk jest bardzo OK- ale mocno uzależniony od pogody

8

Odp: Decha / Narty z małymi dziećmi

levis napisał/a:

Wstępnie patrzyłem na Jańskie Łaźnie, ale może ktoś zna coś lepszego/rozsądniejszego.

Jedź, przetestuj i zdaj relację ;) Ew. zainteresuj się Tatrzańską Łomnicą na Słowacji. Sporo tras, kanapy, gondole - to można z dziećmi wjechać bezproblemowo, a jak będzie dobra pogoda to i na sam szczyt ponad 2600m (tylko już widokowo). Parking spory i darmowy. Plusem są też warunki, które są tam całą zimę.