1

Temat: Witam wszystkich :)

Cześć wszystkim. Jestem Przemek mam 21lat i pochodzę z województwa lubuskiego (o ile wiem mało nas). Od małego już śmigam różnymi sprzętami, a ostatnim była yamaha yz 250 01', a aktualnie szukam pierwszego mojego kata w modelu 690 smc, bądź r jeśli budżet pozwoli :D

Z zawodu technik informatyk, ogarniam grafikę, mogę pomóc w robieniu projektu okleiny :D
Pozdrowienia dla wszystkich supermociarzy!

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

2

Odp: Witam wszystkich :)

Siema :D

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

3

Odp: Witam wszystkich :)

Witam Wszystkich tu zgromadzonych.

4

Odp: Witam wszystkich :)

Cześć ;)

Młodość, uczucia, spontan...
KTM SM 690 LC4 [2009]

5

Odp: Witam wszystkich :)

witam serdecznie ;)

6

Odp: Witam wszystkich :)

kubik977 napisał/a:

Cześć wszystkim. Jestem Przemek mam 21lat i pochodzę z województwa lubuskiego (o ile wiem mało nas). Od małego już śmigam różnymi sprzętami, a ostatnim była yamaha yz 250 01', a aktualnie szukam pierwszego mojego kata w modelu 690 smc, bądź r jeśli budżet pozwoli :D

Z zawodu technik informatyk, ogarniam grafikę, mogę pomóc w robieniu projektu okleiny :D
Pozdrowienia dla wszystkich supermociarzy!


Może chciałbyś się pobawić w projektowanie bluz dla forum, bo mam kilka pomysłów ale brak odpowiednich umiejętności graficznych? Chodzi głównie o projekt bo produkcje już bym sam ogarnoł  :)

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

7

Odp: Witam wszystkich :)

Bera3 napisał/a:
kubik977 napisał/a:

Cześć wszystkim. Jestem Przemek mam 21lat i pochodzę z województwa lubuskiego (o ile wiem mało nas). Od małego już śmigam różnymi sprzętami, a ostatnim była yamaha yz 250 01', a aktualnie szukam pierwszego mojego kata w modelu 690 smc, bądź r jeśli budżet pozwoli :D

Z zawodu technik informatyk, ogarniam grafikę, mogę pomóc w robieniu projektu okleiny :D
Pozdrowienia dla wszystkich supermociarzy!


Może chciałbyś się pobawić w projektowanie bluz dla forum, bo mam kilka pomysłów ale brak odpowiednich umiejętności graficznych? Chodzi głównie o projekt bo produkcje już bym sam ogarnoł  :)

Podeslij pomysły i wszystko co tam masz na priv i w wolnej chwili przysiądę i podziałam :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!