1 Ostatnio edytowany przez Krzemien (2010-07-28 16:04:29)

Temat: teraz juz oficjalnie

Tak wiec juz od dzis moge sie oficjalnie przywitac - Krzemien z Warszawy, motocykle ujezdzam bardzo krotko bo 2 lata - od dzis  ta bestyja jest moja - 2005 640 LC4 supermoto  :)

http://dl.dropbox.com/u/1973447/023.JPG

Pojechalem tylko zobaczyc i tak to sie skonczylo. Pierwsze supermoto
Jestem totalnie ziolony w tym temacie, wiec prosze o odrobine cierpliwosci ;

Takie pytanie od razu - co robic a czego nie robic w codziennym urzytkowaniu - jezdzilem na normalnych ulicznych motocyklach a takie supermoto mogą miec inne zachcianki.

Chcialbym go przeskanowac w jakims warsztacie. Wiem ze juz czas wymienic olej, sa jakies drobne problemy z rozrusznikiem.  Jakies miejsce w Warszawie mozecie polecic.

edit : Gdzie w necie moge znalezc manual do tego modelu ?

2

Odp: teraz juz oficjalnie

Cześć

3

Odp: teraz juz oficjalnie

Cześć.
Manuale znajdziesz na pewno na [url=http://www.ktmforum.co.uk]www.ktmforum.co.uk[/url] ale tylko dla pełnych członków (opłata 10 funtów).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: teraz juz oficjalnie

manuala znajdziesz też w przyklejonym wątku im poświęconym

5

Odp: teraz juz oficjalnie

Siema

motoslide.com

6

Odp: teraz juz oficjalnie

siemak

7 Ostatnio edytowany przez Krzemien (2010-07-29 11:25:17)

Odp: teraz juz oficjalnie

ehmmm - totalnie wku**  ale mam do wymiany elektryczny starter co wiedzialem, za to nie daje rady odpalic z kopniaka. Nakopalem sie z 20 minut i dupa. Koles od ktorego kupilem odpalil go po 3 kopnieciach. F***k jak 3 latek sie czuje.
Chcialem go zawiezc gdzies do warsztatu ale nie mam jak dochechac wiec odpalic musze. 

jak robie :

- wciskam dekompresor
- pare razy naciskam noge - 2-3
- puszczam dekompresor
- 2-3 razy az do zablokowania pcham dzwignie
- wciskam i odpuszczam dekompresor
- kopniak

i nic - znaczy pare razy juz prawie załapal ale za cholere nie chce odpalic.
jak juz sie rozgrzeje to elektryczny starter lapie na luzie ale na zimno tylko kopniak

nie znam sie na tych akcjach ale nie chce zalac gaznika zeby wogule nie odpalac.

Help Help help

8

Odp: teraz juz oficjalnie

zobacz w mojej aukcji tam jest filmik jak odpalam na zimno  huske. 1158604704 ale też uczyłem się z  2h . Na necie jest tez filmik jak odpalic ktm

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

9

Odp: teraz juz oficjalnie

no wlasnie idzie łatwo, mi jakos sie nie udalo.
W kazdym razie staram sie rozszyfrowac VIN - nie wiem czemu vin decoder go nie łyka.
na stronie [url]http://www.ktmcyclehutt.com/checkvin.htm[/url] znalazłem dekoder - wszystko jest ok ale 3-4-5 znak w VINie to rodzaj motocykla - u mnie jest GSN -  na liscie takiego kodu nie ma ;(

10

Odp: teraz juz oficjalnie

siemasz

100% Supermoto

11

Odp: teraz juz oficjalnie

cze cze cze cze cześć

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

12

Odp: teraz juz oficjalnie

elo

13

Odp: teraz juz oficjalnie

elo

14

Odp: teraz juz oficjalnie

siema

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

15

Odp: teraz juz oficjalnie

Cześć