1

Temat: Prośba o pomoc dla znajomego.

Słuchajcie, sprawa jest prosta. Mój znajomy,a być może i kilka osób z Warszawy kojarzy Rafała Dąbrowskiego (instruktora Pro-Motor,Kulikowisko, Paramoto )miał we wrześniu wypadek na motocyklu,nie ze swojej winy
Kto może ten pomaga, a jak nie może to chociaz udostępni. Rafał to mega pomocny chłopak, niestety zdarzenie losowe które może dopaść każdego z nas....tym razem dopadło jego samego. Od Nas zależy czy mu pomożemy...
Wiem że potraficie ! :)

Cytując post samego Rafała na fb:
"Słuchajcie.

W wyniku wrześniowego wypadku na moto doszło u mnie do zerwania korzeni nerwowych prawego splotu barkowego w skutek czego prawa ręka od barku w dół jest niemal całkowicie bezwładna.

Była szansa na samoistny powrót sprawności, niestety okazało się, że sprawa jest dużo poważniejsza niż zakładano. Rehabilitacja, krew, pot i łzy na ćwiczeniach nie przyniosły efektu.

Jest szansa naprawić to uszkodzenie chociaż częściowo, ale wiąże się to z wydatkami, na które mnie po prostu nie stać... Operacja tylko prywatnie (20 tyś zł), bowiem NFZ w ogóle nie przewiduje leczenia takich urazów u dorosłych. Potem ok 1,5 roku powrotu do zdrowia - znów prywatnie, bo NFZ uznał, że 6 tyg.wystarczy... 1,5 roku zabiegów to ok 40-50 tyś zł.

Nie będę ściemniał - jestem finansowo w czarnej... i potrzebuję pomocy. Bez ręki, bez pracy, bez kasy, bo ta już się rozeszła w walce o powrót do zdrowia. Stąd ten apel.

1% podatku może przekazać każdy z Was. I tak każdy z nas się rozlicza, a taka opcja jest niejako "przy okazji", więc nikogo to nie zaboli. A mi baaardzo pomoże. I o to Was proszę.

Jest też opcja darowizny. I tu każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy lubi mnie na tyle, żeby zrobić taki przelew. Taki żarcik - jak mnie nie lubicie też możecie ;) Nie chcę oczywiście, żebyście zubożali swój budżet, ale myślę, że te 10 czy 20 zł nie zrobi Wam różnicy, a mi - owszem. Jak kogoś stać na więcej to wspaniale i będę niesamowicie wdzięczny, jednak naprawdę skromny grosik wystarczy w zupełności, żeby pomóc mi w powrocie do sprawności. Jest Was dużo i to zrobi całą robotę ;)

Dzięki i mam nadzieję, że niebawem się zobaczymy i znów będę mógł na Was pokrzyczeć albo z Wami pośmigać :) Byle tylko prawa poszła w górę!

Dzięki raz jeszcze i... Kocham Was :*

Aha i jak możecie - puście to w świat. Im więcej tym lepiej :)

[url]http://www.otwarteramiona.pl/podopieczni/dabrowski-rafal/[/url]

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc w imieniu Rafała!

2

Odp: Prośba o pomoc dla znajomego.

Ja już gadałem z Żoną, że w tym roku jemu przekaże 1% podatku, bo wygląda na spoko człowieka.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450