1

Temat: Hej ho!

Cześć wszystkim.

Ponieważ zepsułem trochę dotychczasowe moto, a SM pociąga mnie od jakiegoś czasu, jest duża szansa że sobie coś fajnego sprawię :)

Mam nadzieje,  że mi w tym pomożecie - ale to już w odpowiednich działach forum :P

Pozdr
Hubert

---

Pozdrawiam
Hubert

2

Odp: Hej ho!

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Hej ho!

Cześć

4

Odp: Hej ho!

Siemaa

motoslide.com

5

Odp: Hej ho!

cześć  ;)

6

Odp: Hej ho!

witam

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

7

Odp: Hej ho!

hubert napisał/a:

Cześć wszystkim.

Ponieważ zepsułem trochę dotychczasowe moto, a SM pociąga mnie od jakiegoś czasu, jest duża szansa że sobie coś fajnego sprawię :)

Mam nadzieje,  że mi w tym pomożecie - ale to już w odpowiednich działach forum :P

Pozdr
Hubert

Cześć. Obstawiam że kupisz DRZ  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

8

Odp: Hej ho!

bico napisał/a:
hubert napisał/a:

Cześć wszystkim.

Ponieważ zepsułem trochę dotychczasowe moto, a SM pociąga mnie od jakiegoś czasu, jest duża szansa że sobie coś fajnego sprawię :)

Mam nadzieje,  że mi w tym pomożecie - ale to już w odpowiednich działach forum :P

Pozdr
Hubert

Cześć. Obstawiam że kupisz DRZ  :)


ave


czemu odrazu nowego urzytkownika obrazasz ? :D  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

9

Odp: Hej ho!

Siema

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

10

Odp: Hej ho!

cross napisał/a:
bico napisał/a:
hubert napisał/a:

Cześć wszystkim.

Ponieważ zepsułem trochę dotychczasowe moto, a SM pociąga mnie od jakiegoś czasu, jest duża szansa że sobie coś fajnego sprawię :)

Mam nadzieje,  że mi w tym pomożecie - ale to już w odpowiednich działach forum :P

Pozdr
Hubert

Cześć. Obstawiam że kupisz DRZ  :)


ave


czemu odrazu nowego urzytkownika obrazasz ? :D  :D

Heheh

Właśnie miałem dodać na początku - przymierzam się do SM, ale w wersji mocno cywilnej - nie wyczynowej.
Więc chyba drztka mi pozostaje :D. Fajniejsze byłoby takie 690 SM od KTMa - ale cena robi różnicę...

---

Pozdrawiam
Hubert

11

Odp: Hej ho!

łojdiridi hej!

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

12

Odp: Hej ho!

siema, jak cos mysle o sprzedazy swojej;)