1

Temat: Cześć!

Zgodnie z dobrym obyczajem chciałbym się przywitać. Mówią na mnie Redzias i mam nadzieję, że po zakupie motocykla do SM będę mógł się "realizować" w tej kwestii. Jak na razie jestem w stadium siadania na motocykl szkoleniowy i jaraniu się każdym przejechanym metrem.

Pozdrawiam!  :D

2

Odp: Cześć!

siemasz :D

pamiętam moje pierwsze jazdy na placu, w trampkach, kurtce i za dużym kasku.
to była frajda :D i moja mina:  O.O  jak się dowiedziałem że hamujemy przednim a nie tylnym... przecież ja zawsze w motorynce tyłem hamowałem i było wszystko ok, przedni mi nawet nie działał, hahah

100% Supermoto

3

Odp: Cześć!

Spe3dy napisał/a:

przedni mi nawet nie działał

miałem to samo hahahaha

Siema Radzias  :)
powodzenia w szkoleniu  :P

motoslide.com

4

Odp: Cześć!

Witam no i szybko zdawaj u kupuj motor :D

5

Odp: Cześć!

Siemanko

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

6

Odp: Cześć!

Cześć

7

Odp: Cześć!

houk co złamałeś albo co chcesz kupić :)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

8

Odp: Cześć!

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Cześć!

cześć

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10 Ostatnio edytowany przez Redzias (2010-08-10 14:21:42)

Odp: Cześć!

Panowie i Panie. Oświadczam, iż w dniu dzisiejszym dostałem zezwolenie z WORDa na terror Torunia i okolic. Do zobaczenia!  :D

11

Odp: Cześć!

Strach się bać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Cześć!

elo i pozdro ;)

13

Odp: Cześć!

Siema Rydzyk

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)