1

Temat: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

Alo,
Przerabiał ktoś taki temat? Jako, że jest to chyba najpopularniejszy zacisk na rynku może ktoś z Was ma to u siebie. Chętnie przechwycę rysunek z pomiarami albo pożyczę adapter na wzór.
Pzdr
S

2

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

Ja już mój sprzedałem, ale podpowiem Ci, że drz (przynajmniej ta, co była moja) i yz mają ten sam dół lag, robiony przez KYB. Więc adapter do drz będzie pasował do yz. Wiem to, bo adapter do mojej drz kupowałem od kogoś kto jeździł z nim w yz.

pozdr,

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

3

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

Cenna uwaga, ale te Twoje zawieszenie jakieś takie inne się zdaje i ładniejsze ogólnie ;) Tak czy inaczej, dzięki. Kieruję więc swoje zapytanie także do posiadaczy DRZ :)

4

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

Mam taki adapter do YZ 400 na złote brembo. Do zbycia oczywiście :) Do YZ 450 tez powinien podejść...

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

5

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

czy ktoś posiada namiar gdzie zdobyć adapter do zacisku brembo do Yamahy XT600TT 97rok. rysunek techniczny też mile widziany to bym mi tokarz zrobił.. Chciałem założyć tarczę 320mm - seria nie wystarcza

Yamaha XT 600TT e noisemaker... - rozbita noga i motur
Masz problem z TDI - zapraszam - diagnostyka, naprawy, chiptuning www.VAG-serwis.pl

6

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

Temat ciągle aktualny. Zgromadziłem już 3 adaptery ale żaden nie pasi.

7

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

A mozesz podac rozstawy otworow pod zacisk i pod lage w tych adapterach co masz bo sam szukam do huski.
Pozdro

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna

8

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

Asmodan napisał/a:

A mozesz podac rozstawy otworow pod zacisk i pod lage w tych adapterach co masz bo sam szukam do huski.
Pozdro

Może się skusisz na jakiś oryginał Brembo.
[url]http://www.qtmi.com/Supermotobracket.html[/url]

Ja też bym brał więc koszty przesyłki już by się dzieliły :)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

Asmodan napisał/a:

A mozesz podac rozstawy otworow pod zacisk i pod lage w tych adapterach co masz bo sam szukam do huski.
Pozdro

jak namierzysz gdzieś taki adapter daj znać ,mamy inentyczne maszyny, ja swoj adapter motomastera delikatnie mówiac nieco uszkodziłem ;-)

podejrzewam ze tarcze masz 320mm

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

10

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

zawsze można samemu wyrzeźbić taki adapter :) ja mam ręcznie rzeźbiony na zacisk od cbr 900 do swojej yamaszki i doskonale się sprawdza :D

yz 250 sm stunt bitch

11

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

kamikaze napisał/a:

zawsze można samemu wyrzeźbić taki adapter :) ja mam ręcznie rzeźbiony na zacisk od cbr 900 do swojej yamaszki i doskonale się sprawdza :D

A czym i w czym robiłeś?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Adapter yzf450 i "złote brembo" do tarczy 320

yyyy 100% hand made :D znajomy mi go robił :)

yz 250 sm stunt bitch