1

Temat: Wybór Enduro

Witam! Szukam pomocy przy wyborze motoru. Myślałem na yamaha dt 125 Ktm exc 125 albo jakąs husqvarna. Motor ma mi służyć przez dwa lata ponieważ za dwa lata robie prawko i będę chciał coś większego. Mam 22 lata 185cm wzrostu i 78kg wagi jak będę  wyglądać na taki motorze? Motor chcę do zabawy chce sobie pojeździć na kole polatać po lasach łąkach po drogach oczywiście też stąd musi być on rejestrowany będę go użytkował cały rok bo mieszkam na wsi. Teraz szukam u was pomocy co będzie dla mnie dobre bo nie jeździłem żadnym z tych motorów i nie znam ich mocy więc nie moge powiedzieć czy np dt za słabe czy coś w tym stylu. Chce kupić motor do 8tyś zł na spalanie nie będę patrzył bo to ma mi dawać frajdę, a jak mam gdzieś daleko jechać to od tego kupiłem sobie auto :) Chodzi o to aby motor był bez awaryjny boje się tego że pojade 40 km w pola od domu a tu mi coś pierdzielnie (jeździłem na chińczykach wiem co mówie ;) ) Tylko co do KTM to wszyscy mówią że strasznie drogie utrzymanie czy to prawada? Ktm jest piękny wizualnie i podobno bardzo silny, dt znów jest mnóstwo na rynku i jest w czym wybrać co wy doradzacie? Też się zastanawiałem nad tym czy wg opłaca się kupować motor na 2 lata taka 125 a nie lepiej coś większego od razu i latać bez prawka ? Piszcie co myślicie jak to wszystko widzicie, podajcie jakieś przykłady jeśli znacie jestem ciekaw waszego zdania. A może macie jakieś inne motory do polecenia? Przepraszam za to, że taki chaotyczny ten temat ale pisałem co myślałem i tak to wyszło. :))

Pozdrawiam i Dziękuję z góry wszystkim którzy będą się udzielać!! :)

2

Odp: Wybór Enduro

Cześć,

jeżeli szukasz enduro to pomyliłeś fora.
To jest forum supermoto.
PS. Takich tematów jak twój jest tutaj kilkanaście jak nie kilkadziesiąt. Na innych forach również.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD