1

Temat: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Jak w temacie, czy ktoś przerabiał temat i może podrzucić jakieś sprawdzone miejsce w Warszawie ??

#66

2

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Dzisiaj odebrałem kombinezon z [url=http://www.egp-system.com]www.egp-system.com[/url]
Zapłaciłem 100PLN za ozonowanie i 50PLN za powłokę z nanocząsteczek srebra, złota i miedzi.
Kombinezon pachnie ładnie (dodali zapach cytrusowy do powłoki), za tydzień napiszę coś więcej po treningu na Bemowie i zawodach w Bydzi :)

Na hasło SUPERMOTO rękawiczki motocyklowe zostaną zrobione gratis razem z kombinezonem.
Temat załatwiony u Pana Tomasza +48 537 807 888

#66

3

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

bomber, dzięki za info. Też ostatnio szukałem takiej usługi. Daj znać jak długo się utrzyma stan świeżości :)

Ja jeszcze rozważam zakup ozonatora, koszt około 400 zł, który normalnie służy do ozonowania klimy w aucie, ale jakby wstawić go do szafy z kombinezonem to może dałoby to zadowalający efekt?

[url]https://ozoneo.pl/generator-ozonu-ozonator-alicja-2[/url]

kamilos.net

4 Ostatnio edytowany przez bomber (2017-08-10 21:40:04)

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

kamilos napisał/a:

Ja jeszcze rozważam zakup ozonatora, koszt około 400 zł, który normalnie służy do ozonowania klimy w aucie, ale jakby wstawić go do szafy z kombinezonem to może dałoby to zadowalający efekt?

Zamykali kombinezon w specjalnej szafie, a z ozonatora wychodziły dodatkowo rurki, które zostały rozprowadzone wewnątrz kombinezonu dla uzyskania lepszego efektu.

Procedurę ozonowania wykonali dwukrotnie, ponieważ powiedziałem, że mi się nie spieszy i chcę mieć zrobione dobrze :)
Całość trwała 2 dni.

#66

5

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

O! Dzięki wielkie bomber za to info - czegoś takiego szukałem.

Próbowałem kilka razy samemu "odświeżyć" kombiak - ale "efekt" się trzymał do pierwszego treningu ;)

#21, śnieg

6

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Ja odświeżałem tylko z wierzchu, rękawice czyściłem kilka razy w środku i pachniały ładnie przez jeden trening.. Jak chciałem wyprać spodnie od kombi po sezonie to byłem w kilku pralniach i zawsze mi mówili cenę koło 250zł i kilka dni czekania.. Ale znalazłem ostatnio pralnie, która w cenie mycia  (mniej więcej 230zł) ma pełne odświeżanie całej skóry i regenerację uszkodzeń i przetarć. Chyba na dniach tam pojadę i zapytam o co dokładnie chodzi bo po tym sezonie chetnie bym skorzystał z takiego czegoś :D

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

7

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Ja się zastanawiałem, czy nie pojechać samochodem na ozonowanie, zostawiając rozłożony kombinezon na wieszakach za siedzeniami. Tak w ramach testu, czy coś da się w ten sposób uzyskać.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

8

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Nie chcę być pesymistą, ale wg mnie to jak się najpierw nie wypierze kombiaka, to ozonowanie pomoże na bardzo krótko.

Ja proponuję rozwiesić kombi otwarte, przelecieć karcherem, bardzo dokładnie wypłukać i wtedy ewentualne ozonowanie z powłoką zabezpieczającą.

Ja zawsze jeżdżę w bieliźnie termicznej i mimo, że przegrzałem się kilka razy i byłem cały mokry, to kombiak nie śmierdział do samego końca :)

Jestem ciekawy relacji Bombera.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

9

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

każdy z nas jeździ w takiej bieliźnie bo inaczej się nie da założyć kombiaka. Albo zdjąć -,-
Poza tym swojego zapachu/smrodu się nie czuje :P

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

10

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Bomber i jak tam to srebro złoto i miedź w kombiaku?

https://www.bikepics.com/members/81

11

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Wyciągne go dzisiaj z torby i poproszę o ocenę osoby trzecie :)

#66

12

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

bomber napisał/a:

Wyciągne go dzisiaj z torby i poproszę o ocenę osoby trzecie :)

heheh, weź gościa z filmu pachnidło;D

https://www.bikepics.com/members/81

13

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

kogo lub co masz na myśli?



....jeśli będą jeszcze w stanie poźniej :)

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

14

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

delta napisał/a:

Bomber i jak tam to srebro złoto i miedź w kombiaku?

Osoby trzecie stwierdziły, że nie śmierdzi :)
Czuć zapach potu bo już trochę w nim pojeździłem ale nie wali tak jak przed czyszczeniem.

#66

15

Odp: Ozonowanie skórzanego kombinezonu

Mi ostatnio przyszedł ozonator z ebay'a o wydajności 10 g. Skusiła mnie cena $40 z wysyłką :) Ozonowałem pokój przez 30 minut i kombinezon wrzuciłem do środka przy okazji. Efekt jest bardzo zadowalający, wszystkie smrodki zniknęły :) Następne zrobię w szafie aby było większe stężenie ozonu.

Pomocne jest gniazdko z timerem, które samo włącza i wyłącza prąd o zadanej godzinie.

W trakcie i po ozonowaniu trzeba pamiętać o dokładnym wywietrzeniu pomieszczeń oraz nie zostawiania w nich roślin, ludzi, zwierząt. To tak tylko informacyjnie jakby dla kogoś nie było to oczywiste :)

kamilos.net