1

Temat: Lc4 640 stukot

Witam, wczoraj byłem na oględzinach lc4 640 '05   podczas odpalania słychać było 2 stukoty coś jakby łyżka o łyżkę i podczas gaszenia tez było słychać owy stukot. Czy ktoś wie co może być przyczyną chyba że to normalne dla tych sm z góry dzięki za odpowiedź

2 Ostatnio edytowany przez rzorrz (2016-09-23 11:12:50)

Odp: Lc4 640 stukot

Autodekompresator? Zaczyna pracować przy niskich obrotach, jak przy odpalaniu i wyłączaniu silnika

3

Odp: Lc4 640 stukot

Czyli to normalne w tych modelach tak? (z góry sory za pytanie może i oczywiste ale dopiero zaczynam z tym przygodę wiec

4

Odp: Lc4 640 stukot

Horkios napisał/a:

Czyli to normalne w tych modelach tak? (z góry sory za pytanie może i oczywiste ale dopiero zaczynam z tym przygodę wiec

Jeśli deko nie stuka podczas normalnej pracy silnika, to według mnie jest OK

5

Odp: Lc4 640 stukot

Wiem że troxhe czasu minęło ale chcislnym wiedzieć xzy ten stukot to norma? Nie chodzi mi o pracę silnika tylko nieregularne stukoty, nie pojawiają się często I tylko na wolnych obrotach, z góry dzięki za odpowiedź
[url]https://youtu.be/RFsqNqKTjkA[/url]

6

Odp: Lc4 640 stukot

Ja tak miałem jak obroty były za niskie i przygasał. Po podkręceniu problem zniknął.

KTM 690 SMC

7

Odp: Lc4 640 stukot

A nie brzmi to trochę jak dekompresator?

8

Odp: Lc4 640 stukot

Co do pracy silnika to wszystko pracuje dobrze, moto nie gaśnie nie dławi sie, jedynie te stuki kiedy silnik nie jest rozgrzany i pracuje na wolnych obrotach

9

Odp: Lc4 640 stukot

Podkręć mu delikatnie obroty i zobacz czy będzie dalej stukało

KTM 690 SMC