1

Temat: Quick shifter spelectronics

Mial ktos doczynienia z takim czyms? Chodzi to bez akumulatora?

2

Odp: Quick shifter spelectronics

zakładając, że masz silnik spalinowy, gdzieś musi występować napięcie 12V (chociażby cewki muszą mieć takie napięcie, żeby dawać iskrę).
Taki quickshifter działa właśnie na 12V i pobór prądu ma minimalny.

Odnośnie firmy quickshiftera - fajną opcję ma firma Healtech.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

3

Odp: Quick shifter spelectronics

Mam firmy spelectronics,tylko ze nie dziala. Wszystkie kable sa podlaczone z wyjatkiem dwoch,ktorych nie wiem gdzie podlaczyc i sie zastanawiam czy one nie powinny isc do aku ktory nie wystepuje w moim moto.

4

Odp: Quick shifter spelectronics

Tutaj chyba pytanie jaki model masz tego shiftera.
Jeżeli jest to model dedykowany do MX lub supermoto to na pewno nie wymaga aku ponieważ w tych motocyklach on nie występuje.

Napisz do producenta - niech Ci prześle instrukcję obsługi na maila.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Quick shifter spelectronics

Wczoraj szperalem i nic nie znalazlem. Dzisiaj znalazlem ze jak nie ma aku to trzeba podlaczyc pod bateryjke 9v. Podlaczylem i nic. Jest taka opcja ze wyswietlacz wlaczy sie dopiero po odpaleniu silnika(nie moge odpalic bo juz rozebralem pol moto) czy raczej to jest zepsute? Posiada ktos cos takiego tej firmy w swoim moto?

6

Odp: Quick shifter spelectronics

Dość popularne na [url=http://www.ktmforum.co.uk]www.ktmforum.co.uk[/url] spróbuj tam, bo u nas to lekka egzotyka.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Quick shifter spelectronics

Dzieki! Dziala,tzn wyswietlacz sie zalancza. Czy i jak dziala okoze sie dopiero po zlozeniu moto. Podpielem wszystko jeszcze raz, dwa luzne kable do aku z innego moto i hula wiec pewnie na baterii 9v tez bedzie.