1

Temat: Uszczelniacze kartridża w lagach USD DRZ

Robiłem u siebie dzisiaj lagi w drz, jedna lała wiec prosta sprawa, w drugiej nie było tłumienia, ani dobicia, ani odbicia. Zrobiłem tą z uszczelniaczami i wszystko ok. W tej bez tłumienia nie było oleju w kartridżu, w samej ladze było ok. Przy składaniu po wlaniu oleju do kartridża czy jak to się tam zwie (ten element odpowiedzialny za tłumienie do którego się wlewa te 182ml) okazało się że delikatnie leje się po tym złotym pręcie (jak ktoś rozkładał te lagi to wie o czym piszę). Ostatecznie szybko poskładałem, założyłem nowe uszczelniacze i zalałem wszystko tak jak powinno być. Laga działa ok, tłumienie jest, ale czy zaraz znowu się nie posypie? Czy do tego tez są jakieś uszczelniacze? Jak się to rozbiera?
A i jeszcze jakie macie patenty na wbijanie uszczelniaczy? Męczyłem to ze 2 godziny rurą tekturową z jakiegoś strecha bo idealnie pasowała tak że biła uszczelniacze od zewnątrz a nie po wargach, ale za cholerę nie chciały wejść. Z tego co patrzę to jakieś zestawy do tego to z 500zł.