1

Temat: Husky vs KTM

Dzień Dobry,

Poszukuję motocykla SM z Homologacją.
Wolę coś 'mniejszego' ale wybór nie jest zbyt wielki więc powiem nad czym się zastanawiam.
Husqvarna SMR 450
KTM 690 SMC.

Proszę użytkowników takowych o ewentualną listę plusów i minusów obu motocykli.
Częstotliwość serwisowania itp...
Cena jest podobna obu sztuk a ja wymienię swoją CBRę dopiero na wiosnę. Ale przygotowania czas zacząć :)

Z góry dziękuję.
G

Green

2

Odp: Husky vs KTM

Witaj i przeszukaj arch.. takich tematów jest miliony rzekł bym 80% forum  :lol:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

3

Odp: Husky vs KTM

masz racje, jest sporo postów ale w żadnym porównania tych 2 motocykli. a tego jestem ciekaw.

Green

4

Odp: Husky vs KTM

Sory  70 % kolejne 27% to "witam" cześć " Czołem" i 3% to sprawy techniczno supermotociakowe  :mad:

a co do porównania to raczej mało osób jeździło na tym i na tym więc obiektywnego testu nie uzyskasz ..

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

5

Odp: Husky vs KTM

porównujesz zupełnie 2 różne moto, jak w polskich gazetach motocyklowych...

smr to wyścigówka z homologacją a 690 to bardziej funbike/supermoto

6 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-08-04 07:53:50)

Odp: Husky vs KTM

Motocykle z zupełnie innej bajki. Nie ma co się rozpisywać. Husqa-pełne ADHD, nie jest dobra na co dzień bo strasznie narwana i męczy się i jeźdca przy spokojnej jeździe.
KTM 690 to motocykl użytkowy z akcentem sportowym. Taka szurnieta gospodyni domowa, nadpobudliwa i z lekkim ADHD.
Może Jagdtiger powie Ci dokładnie, jeździł na mojej Husce 450 i na LC4 690. Mówił że totalnie inna bajka, ale niech moze sam się wypowie.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

7

Odp: Husky vs KTM

Na 690 wiele nie powiem bo jeździłem może ze 20 min jazdy próbnej. Fajna pozycja, fajnie się prowadzi, lekko i bez problemów. Natomiast brakowało mi trochę zadziorności, którą ma na pewno Husqa Jarka. Ja w każdym bądź razie postawiłem w końcu na 450EXC-R i to bardzo podobny sprzęt do Husqi SM 450 R Jarka. Dla mnie poprostu bajka. Ale w tym przypadku jeździ się głównie z dwiema pozycjami przepustnicy...pełen gaz albo zamknięcie i heble. Ten sprzęt aż się prosi do tego. Natomiast 690 przypuszczam, że mógłby się nadawać nawet na jakieś ciut dalsze wypady za miasto i do jazdy użytkowej z możliwością powygłupiania się...

KTM 450EXC-R, SV 1000S, Gas Gas 280txt

8

Odp: Husky vs KTM

bardzo dziękuję. o to mi chodziło właśnie :)

Green

9

Odp: Husky vs KTM

Ja miałem 690SMC na godzinę jazdy testowej. Był na standardowej mapie i dawał radę, więc należy się spodziewać większej zadziorności na mapie "advance". Nie porównam do Husqi, ale miałem okazję polatać Mcienkiego Aprilią (prawdziwa dzicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), i moim zdaniem do codziennej jazdy i okazjonalnych wizyt na torze to 690 wystarczy w 100%. Przegląd co 5000 km zamiast 15 mth.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"