1

Temat: Gdzie kupię akcesoria do supermoto?

Tak jak w temacie poszukuję gdzie mogę kupić takie podtrzymywacze obniżenia przedniego zawieszenia, jak wiekszość zawodników przed samym startem obniżają sobie zawieszenie z przodu a ta część blokuje że nie wraca ono do góry, dopiero po starcie (niewiem jak to  sie nazywa, mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi :D). Gdzie moge to dostać? Poszukuję jeszcze ręcznej zmieniarki do opon. Jak ktoś ma lub coś wiecie na ten temat dajcie znać. Pozdrawiam.

Michał #45
CMA Yamaha Suzuki
ul. Poznańska
66-400 GORZÓW WLKP.

2

Odp: Gdzie kupię akcesoria do supermoto?

Kolego nazywa się to automat startowy, a część ostatnio szukał Crazy i znalazł na Ebay.co.uk (chyba) :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: Gdzie kupię akcesoria do supermoto?

Ja niedługo mogę sprowadzić trochę takich spinek, ale to kwestia około miesiąca. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o info do jakiego sprzęta szuka (chodzi o średnicę lag). Cena około 150 pln brutto.

4

Odp: Gdzie kupię akcesoria do supermoto?

Ciekawe jestem laikiem jesli chodzi o zawody technike jazdy itd. jak wygląda taki automat startowy i jakie ma zadanie to obniżeni przodu na starcie ?
Większa kontrola nad antygrawitacyjnym przednim kołem? :D

motoslide.com

5

Odp: Gdzie kupię akcesoria do supermoto?

Ta

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: Gdzie kupię akcesoria do supermoto?

Potrzebuje ten automat startowy do RMZ 450. Jak bedziesz brał to daj znać, bo potrzebuję, jeśli chcesz znać średnice lag to moge wymierzyć. Pozdrawiam  :)

Michał #45
CMA Yamaha Suzuki
ul. Poznańska
66-400 GORZÓW WLKP.