1

Temat: Tematy zbiorcze dotyczące motocykli

Co myślicie o pomyśle, żeby założyć takie tematy typu "DRZ- drobne pytania i odpowiedzi, temat zbiorczy" I żeby ludzie tam ładowali wszystkie swoje pytania, a nie co chwilę zakładali nowe tematy? Tylko taka moja sugestia, także piszcie co myślicie. ;)

2

Odp: Tematy zbiorcze dotyczące motocykli

Potszebuje rady jak zmienie zebatke z tylu na mniejsza z 51 zebow na 36. O ile pretkosc mi wzrosnie.

3

Odp: Tematy zbiorcze dotyczące motocykli

A ja mam pytanie czy ktoś lądował ten chiński regulator napięcia za 100 do drz i czy długo sluzyl

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

4

Odp: Tematy zbiorcze dotyczące motocykli

Ja do motoroweru zamontowalem przerywacz do kierunkowskazy. Golfa 3 fakt dziala tylko tam mialem na2 kable a on jest na 3 wiec jeden boczny to masa ale kable musisz rozciac plastik bo ssa odwrotnie niz w motorze fakt kierunkowskaz miga szybko bo jest za malamoc żarówek

5

Odp: Tematy zbiorcze dotyczące motocykli

Kosyka 22 to przerywacz od kierunkowskazu auta jak by ktos chcial wiedziec

6

Odp: Tematy zbiorcze dotyczące motocykli

Jest cos takiego jak szybka naprawa detki opony jest to pianka na ktorej da sie jechac tak 300 km w cenie 20 a 26 zl ale nie polecam bo detki nikt juz po tym nie zaklei. Osyateczmosc w trasie to jest bo motocyklisci raczej nie woza detek i narzedzi tak sadze to w trasie moze przydac sie