1

Temat: KTM Duke III ?

Hej wszystkim. Zastanawiam się nad Dukiem III ale mam pewne obawy. Przede wszystkim moje doświadczenie jest pod dużym znakiem zapytania. Wszystko zaczeło się od skutera, później było długo długo nic, prawo jazdy na A2, Honda FMX650, na niej przejechane kilka tys następnie Bandit 400 na nim również kilka tys i od ubiegłego sezonu już nic więcej. Czytam to co piszecie na temat DUKA i wygląda na to, że  do "najłatwiejszych" motocykli nie należy, dlatego wolę być szczery wobec siebie niż przecenić swoje możliwości. Niech ktoś sie wypowie, najlepiej ktoś, kto miał takiego sprzęta.


Rozważam jeszcze opcje numer 2. Nie zakładam nowego tematu, napiszę tutaj. Pomysł jest taki, żeby nie pchać się na drogi publiczne i kupić sprzęta, który służyłby do polatania po lasach, po torach motocrossowych i raz na jakiś czas żebym mógł zmienić koła na supermoto i polatać po torze kartingowym w kisielinie. Na początku pomyślałem, że może jakiś 4T 250? Z drugiej strony, przy moich gabarytach (192cm 100kg) na asfalcie może się okazać, że ta 250 się ze mną męczy. Z kolei wszystko co powyżej 250 sponiewiera mnie w terenie. No i k***a nie wiem co robić. Liczę na Waszą pomoc ^^
Pozdro

2

Odp: KTM Duke III ?

Duke Cie nie sponiewiera, wrecz przeciwnie- jest swietnym wstepem do mocniejszych sprzetow. Polecam jezdzic przez jakis czas na mapie standard i wszystko bedzie dobrze. Jesli masz konkretne pytania co do Duke'a to chetnie odpowiem.

3

Odp: KTM Duke III ?

Juby czy ty czasami nie masz duka 2 za 13k w czarnym kolorze do sprzedania?

SUZUKI RMX450Z

4

Odp: KTM Duke III ?

odnośnie opcji nr 2 ja przesiadlem się z szasowych mototcykli na ktm exc 400, cięzko mi cos konkretnie powiedzieć bo przejezdzilem na nim dopiero kolo 5h ale też zastanawialem sie nad ciartką w 4t i po przejechaniu sie na crf 250 doszedlem do wniosku ze dobrze zrobilem kupujac 400. moc jest znaczna ale do opanowania, jezdzilem motocyklami pod 150KM ale enduro to całkeim inna para kaloszy. Mialem kupowac KTMa 525 i dobrze ze nie kupilem, to by bylo chyba troche za duzo na poczatek.

5

Odp: KTM Duke III ?

FoxHound , tak... masz PW, by tu koledze nie zaśmiecać

6

Odp: KTM Duke III ?

Tak właśnie myślałem, że juby ma coś do sprzedania ;)
Wajser chyba najlepiej by było przejechać się na jednym i drugim i wtedy by wszystko było jasne.