1 Ostatnio edytowany przez Karolo (2017-06-14 22:03:13)

Temat: Pilnie potrzebny dobry elektryk lub ktos z chęcią do pomocy

Panowie, pilnie potrzebuje kogoś do pomocy. Ktm lc4, jakiś problem z elektryką...  Przy wyciągnięciu modułu i ruszaniu nim cyka coś przy gaźniku i traci iskre. Jak odpali i zacznę ruszać modułem - gaśnie. Pomoże ktoś? Województwo świętokrzyskie

2

Odp: Pilnie potrzebny dobry elektryk lub ktos z chęcią do pomocy

Czy moduł jest rozbieralny i nie zalewany silikonem? Jeśli tak to się mógł wewnątrz rozlutować i elektronik będzie musiał przejrzeć. Jeśli jest zalewany to wymieniaj.

3

Odp: Pilnie potrzebny dobry elektryk lub ktos z chęcią do pomocy

Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia czy jest rozbieralny. Mam identyczny jak ten : [url]http://allegro.pl/modul-zaplonowy-ktm-625-lc4-duke-ii-2005-rok-i6834502188.html#thumb/1.[/url] Zastanawia mnie czy nie będzie to jakiś przetarty kabelek? Bo przy ruszaniu iskra była i było słychać coś przy gazniku po przekreceniu kluczyka, teraz ani gaznika nie słychać ani iskry już nie mam... Średnio mi pasuje wyrzucić tą kasę w błoto jeśli powodem okazaloby się coś innego..

4

Odp: Pilnie potrzebny dobry elektryk lub ktos z chęcią do pomocy

Przejrzyj wiązkę która idzie do modułu czy nie jest przetarta.

5

Odp: Pilnie potrzebny dobry elektryk lub ktos z chęcią do pomocy

Kryzys zażegnany :-) brak masy na module, kabel był zbyt mocno złapany trytytka do ramy i z zewnątrz wyglądał ok ale w środku nie stykal. Temat do zamkniecia, dzięki za pomoc