1 Ostatnio edytowany przez ktm36213621 (2017-06-12 20:01:37)

Temat: Szkolenia personalne w Koszlinie

Witam ,
Z racji, iż nigdy podczas mojej nauki nie byłem zwolennikiem masowych szkoleń i nadal nie jestem dlatego wychodzę z ofertą treningów personalnych dla osób chcących podnieś swoje umiejętności.
Dla mnie priorytetem jest oby osoba pracująca ze mną podczas takiego treningu dostała to po co przyszła w jak najlepszym wydaniu dlatego ilość osób biorących udział w jednym czasie ograniczam do czterech.
Dla reklamy posłużę się przykładem Agaty, która w przeciągu zaledwie dwóch lat od pod moim okiem nauczyła się wszystkiego co umie.
- Cena treningu indywidualnego jedno dniowego wynosi 400 zł
- Cena treningu dwu dniowego wynosi 700 zł
Do ceny trzeba dodać koszt za tor płatny na miejscu według cennika
W okresie 26.06 – 18.07 jestem dostępny na obiekcie Motoparku w Koszalinie.
Czas treningu 10:00 – 16:00
Kto chciałby by wziąć udział w takim treningu proszony jest o bezpośredni kontakt ze mną pod numerem Tel.60159573 Piotr (Wuju)
Podczas treningu mogą pojawić się jazdy kartingów z wypożyczalni za co nie ponoszę odpowiedzialności. Jeśli takie utrudnienia wystąpią wtedy możemy wydłużyć szkolenie do późniejszych godzin oczywiście w cenie. Po zakończeniu treningu proponuję kolację w Mielnie podczas której możemy jeszcze spokojnie porozmawiać na temat treningu i nie tylko.

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

2

Odp: Szkolenia personalne w Koszlinie

Cóż mogę rzec... Ze swojej strony polecam w 101%, sam jestem przykładem, od zera do bohatera. W maju 2013r pierwszy raz w życiu wsiadłem na SM i wygrałem po kolei wszystkie rundy Pucharu Polski SM, gdyby nie Piotr to było by to absolutnie niewykonalne. Z perspektywy czasu bardzo dziękuje i sam ponownie chetnie skorzystam :-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

3

Odp: Szkolenia personalne w Koszlinie

Od siebie dodam, że tez jestem jakby spod skrzydeł Wuja Salamona. Duzo mi.pomogl  duzo tlumaczył  co jak i dlaczego brał na tzw.  linke  dzieki tym.nauką wygralem pp Manio zreszta tez :) a pozniej w mp potrafilem nawet powalczyc mysle ze nikt w Pl lepiej nie poprowadzi zawodnika i nie przekaze wiedzy jak Wuju szczeze polecam  kazdemu kto chce stac sie znacznie szybszym zawodnikiem.. w kazdym jest jeszcze ukryty potencjal  ..

SUZUKI RMZ 450
   #94

4

Odp: Szkolenia personalne w Koszlinie

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/297f3a8fe0066052]https://images82.fotosik.pl/632/297f3a8fe0066052med.jpg[/url]

SUZUKI RMZ 450
   #94

5

Odp: Szkolenia personalne w Koszlinie

Pw

Hsq SMR 511
#511

6

Odp: Szkolenia personalne w Koszlinie

Też polecam Wuja, co prawda nie udało mi się nigdy z nim polatać, ale samą rozmową mi pomagał i zmienił mój styl jazdy. Kiedyś w każdym zakręcie próbowałem slajdować, mi się wydawało że jest super szybko i fajnie. Piotr mówił że jest ch*j... owo i mam latać na okrągło :) To on powiedział żebym zmienił przełożenia i że zrobię pewnie krok w tył ale potem wykonam dwa w przód :) i tak się stało, między innymi dzięki jego radom w sezonie 2016 przestałem próbować latać bokiem i w generalce pucharu polski zająłem 2gie miejsce :)

7

Odp: Szkolenia personalne w Koszlinie

Zgadzam się w 100%! Slajdowanie na siłe zwalnia tempo. Warto umieć na zasadzie wyjścia z pewnych sytuacji ale nic poza tym:)
Aktualnie sam mam z tym problem;)