1

Temat: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Chopoki szukam motocykla enduro/supermoto do max 12 tys zl. Chodzi mi głównie o sprzet w las, ktorym da sier troche pojezdzic po drogach. Przebieg roczny myślę że max 3 tys. Kumple jeżdżą po srednio ciężkim terenie na 520 i stwierdziłem że też chce spróbować. Wczesniej jezdzilem na nakedach 600-1300 cm. Naczytalem się już trochę na forum i nadal mam rozpierdol w głowie. Niby chciałbym 520 ale kumple caly czas w nich grzebią, to uszczelniacz pompy wody, to pizgaja zawory to tamto to siamto. Wiem ze nie sa to nowe sprzęty i sa już styrane zyciem. Osobiscie wolalbym cos trochę mniej wyzylowanego, mechanikiem będę sobie raczej sam. Idealny bylby ktm 690 ale to nie ta kasa, drz troche slaba mi sie widzi, chcialbym sie przejechac motocyklem raz poraz do pracy gdzie mam 16km krajówką wiec byloby spoko gdyby przy 120 km/h silnik nie skapitulowal.

2 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-05-14 17:09:03)

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

stary szukasz arki przymierza , tak jak my wszyscy:P Kup DRZ i zaakceptuj że jest słaba albo kup 525 lub jakieś 450 i zaakceptuj że moze się zjebać:)/ Aha i kup enduro bo jest bardziej uniwersalne od SM, na SM nie ma gdzie jeździć - taka prawda chłopaki:P

3

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Obadaj 525 od kolegi kapasm. Warto necjowac i nieco dolozyc do pewnego sprzetu

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Szczerze mówiąc bardziej zalezy mi na jezdzie enduro niz na sm. Racja na sm nie ma gdzie jeździć, tymbardziej ze w okolicy nie mam nigdzie blisko malego toru.  Nadal czekam na jakies propozycje.

5

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Na giełdzie jest Husqa na dwóch zestawach.

Freeride 350

6

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Ja mogę oddać Ci swojego kata exc 250 2001r moim zdaniem super moto ale szkoda żeby stało niestety pracuje za granicą i od roku zrobiłem może nie więcej niż 500km w tym roku nie spalilem jeszcze baku

7

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Jak oddajesz to biorę :D

Freeride 350

8

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Witam, idealny rozwiązaniem na dane wymagania będzie mój sprzęt, który mam na sprzedaż ale brakuje trochę budżetu ... ;)

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

9

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

BMW w enduro, chętnie bym  to zobaczył.
W tej kasie kup sobie 450 / 525 w enduro, z czasem przerobisz na SM.
Ma jebnięcie na czarnym i do ogarnięcia w terenie.
Miałem, polecam, jak bym nie miał ćwiary w teren, to stało by 525 lub 500.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

10

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

no ale pisał , że raczej nie chce wyczyna.

wg. mnie idealna byłaby drz w wersji E , niestety ciężko znaleść taką w dobrym stanie

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

11 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2017-05-26 10:40:14)

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

PS. DRZ z FCR to fajna alaternatywa (tym bardziej wersja E / odchudzona, Y to starocie na ogół)


[url]http://forum.super-moto.pl/post239644.html#p239644[/url]

http://socalsupermoto.com/blog/wp-content/uploads/2013/06/flowchart1-768x1024.jpg

Hardcore - it's more than music...

12

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Bierz 450/525, silnik na stół, zrób porządnie to przez 200 mth nie ma nic do roboty

EXC 525 in progress

13

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

zobacz też DRZtę Y kolegi Sepo w giełdzie.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

14

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

DRZ jak nie zrobi remontu będzie się tak samo jebać jak wyczyn.
Każdy urodzony ponad 10lat temu to skarbonka. Tym bardziej DRZ która właśnie uchodzi za sprzęt w którym nie trzeba grzebać więc i nikt tam nie grzebie.
Ty kupujesz i remont na głowie.

Sprzęt aby się nie psuł musi być nowy z salonu.
A tak to zawsze coś będzie do zrobienia - a to łożysko, a to płyn hamulcowy, a to padnie pompa hamulcowa, zawieszenie, napęd, jakiś uszczelniacz...

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

15

Odp: Enduro/Supermoto do 12 tys ?

Albo być nakedem/ścigiem -> nawet ponad 10 letnim:)