1 Ostatnio edytowany przez kwkm (2017-05-20 22:27:34)

Temat: Ktm duke 125 opinie po długim dystansie

Hey,

Znajoma chce nabyć ktm'a duke 125. Wiem że tu nie wielu pewnie dosiada tego typu "potwory" ale może znajdzie się ktoś kto się wypowie jak to się sprawuje. Mamy na oku duka z 2011r. 27000km. Pytanie czy w pierwszym roku produkcji były jakieś choroby wieku dziecięcego, czy ww przebieg przy założeniu regularnego serwisowania to już dużo, czy jeszcze motorownia podziała ?
Mam za zadanie wybrać jej jakiś uczciwy egzemplarz, ten o którym mowa widziałem, wygląda ok, normalne ślady użytkowania, trzyma się kupy, prosty, suchy i bez jakichkolwiek luzów tu czy tam. Jedynie co mnie zastanawia to jakie przebiegi robi ta motorownia, oraz wydaje mi się że sprzęgło wysoko "bierze" choć może to kwestia regulacji linki, lub jego powolny zgon..
Proszę o opinie osoby użytkujące lub znające temat małego księcia.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

2

Odp: Ktm duke 125 opinie po długim dystansie

Cześć!Poszukajcie lepiej z mniejszym przebiegiem, ten co masz na oku to pewnie przytargany do PL. Generalnie silniki wytrzymałe, mój ma tylko 6 k przebiegu wiec o zywotnosci sie nie wypowiem ale gadałem z gościem co ma najechane 22 k i mówił, że nic nie naprawiał, standardowe serwisowanie tylko. Lepiej dołożyć trochę $$ i poszukać z ABSem i kupionego w PL  - takie moje zdanie.

3 Ostatnio edytowany przez kwkm (2017-06-04 14:23:13)

Odp: Ktm duke 125 opinie po długim dystansie

Dzięki, tak właśnie robimy. Skupiamy się nad młodszym i mniej km.


W Twoim egzemplarzu też sprzęgło wysoko "bierze"? Czy to kwestia regulacji, czy one tak po prostu mają?

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

4

Odp: Ktm duke 125 opinie po długim dystansie

kwkm napisał/a:

Dzięki, tak właśnie robimy. Skupiamy się nad młodszym i mniej km.


W Twoim egzemplarzu też sprzęgło wysoko "bierze"? Czy to kwestia regulacji, czy one tak po prostu mają?

Nie pamiętam:) Sprawdzę to dam znać:)