1

Temat: Balanser..

Składam sobie silnik, no i przyszedł etap wkładania balansera itd.
Pompa oleju kreci się ładnie, wkładam balanser, nie mogę obkręcić, tylko lewo prawo lekko działał. Dzwonie do Majstra, bo już zgłupiałem, pytam go więc czy balanser ma się kręcić 360 stopni, mówi że tak. Zdemontowałem zębatkę pompy, włożyłem balanser, lekko docisnąłem palcem - obraca się, mówię ok, wyjmuje go, chcąc zainstalować zębtake pompy, ale patrze na niego, a tam takie coś
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/18447724_1483842561678168_79284623_n.jpg?oh=170bf267e172a5f1edae5f421557bc62&oe=59176442

Nie mam pojęcia czy ja go w jakiś sposób uszkodziłem? Na siłę nic nie robiłem. Czy może był wcześniej uszodzony nie wiem. Pytanie czy to śmietnik czy mogę taki zamontować.

Pozdro

2

Odp: Balanser..

Panie, co szkoła to będzie inna odpowiedź.

Jedni Ci powiedzą - napawaj, na tokarkę i będzie lepiej niż oryginał, a inni Ci powiedzą śmietnik :D

Ja bym w takim stanie tego nie zakładał :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

3

Odp: Balanser..

k*rwa ja mam tak pod górkę z tą crfą, że nową bym kupił.. Zamówiłem z usa używke w bdb stanie. Do zamknięcia

4 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-05-11 21:31:52)

Odp: Balanser..

Oj tam pod górkę:P CRF kosztuje i tyle. Raz zrobisz i masz spokój na 100mth

Zobacz dokładnie czy Ci gdzieś te elementy w silniku nie zostały, bo wałek sie wkłada po złożeniu połówek.

5

Odp: Balanser..

No ja połowki mam juz złożone, potem jeszcze dokładnie obczaję, MAĆKO 7k władowałem w model 14, jest jak nowa - k***a, myślałem, że to już koniec... :< W weekend miałem ją poskładać.

6

Odp: Balanser..

Zabro napisał/a:

7k władowałem w model 14

Ile? :O, to co ona zatarta była?

EXC 525 in progress

7

Odp: Balanser..

Nie. Caloksztalt

8

Odp: Balanser..

Zabro, Ty masz po prostu pecha do moto. mam coraz większe przeczucie, że jaj kupisz nową, to w kartonie będzie już popsuta ;)

Pozdrawiam,
Piotrek