16

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Jak masz troche na dokładkę to spróbuj mt 09. Dużo mocniejszy sprzęt czyli na dłużej wystarczy. Jak wydaje Ci sie za mocny to jest tam mapa B która robi z niego potulnego baranka, oswoisz sie o Std (standard) i juz jest miło, a pózniej mapa A i jest petarda. Zawieszenie kupa gruzu wg. mnie i to tak naprawdę jedyny mocny minus ale to dużo zależy od kierownika i jego preferencji, a zapewne dla wielu jest wystarczające w 100%. Mozna to odblokować i pojedzie prawie tyle co scig. Aktualne ceny tych moto to jakies nieporozumienie ale widać że za sensacje silnikowo- nakedową-budżetową trzeba zapłacić:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

17

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

ŁukaszG napisał/a:

Maćko dobrze prawi pogadaj z nim wszystko ci wyjaśni jakbyś tym moto już jeździł,tak jak ze mną to zrobił:)
07 dla mnie bomba ale ja w troch innej lidze jezdze niż większość tutaj z forum.

Potwierdzam zezniana Macko. Dzisiaj wsiadłem na MT07 ktore kumpel kupił tydzien temu.
Niby jest moc i odejscie nawet. Ale pazura nie ma.
I jeszcze ten ABS...
Taki nowoczesny GS500 - siła spokoju i przewidywalność w każdym calu.
Rzeczywiscie po takim agresorze jak TE510 będzie ci dziwnie.
Nie wiem jak to nazwać. Spokojnie tak.
Nie  mówie, że źle. Po prostu spokojnie.
Kumpel jest zachwycony zakupem, mi też sie podobał.
Ale ja bym sobie nie kupił. Wiesz, gusta i guściki.

Ale hopke z  garba i tak zrobiłem. A co!

to pisałem ja: Reklamacje Reklamacji.
płomień tańczący na kurhanach wrogów.

18

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

Hopka z garba czy ze schodów na MTku to nie problem:P Miękki jest.
Ja na tym moto nawet po torze latał i było spoko ale... będziesz tęsknił za tym brakiem przewidywalnosci. Jest nudny i tyle. Fajne jest to że jak ogarniesz ten sprzęt to później na kisielinie albo na jakiś winklach w górach zawstydzasz wszystko co sie rusza.

19

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

no pewnie skorzystam i przydzwonię, tylko trochę zabiegany jestem aktualnie.

Jak do tej pory nie było poważniejszych kupujących to teraz w ciągu doby 3 osoby się zgłosiły na weekend. mam nadzieje że chociaż się pojawią :)

20 Ostatnio edytowany przez husky91 (2017-05-15 17:15:49)

Odp: [S] Husqvarna SM 510 R

.