1 Ostatnio edytowany przez Jaro87 (2017-04-15 15:14:53)

Temat: Dokręcanie magneta

Witam, pytanie z jaką siłą dokręcić magneto w te 610 2000r? Jest tam jakaś podkładka czy tylko nakrętka tak jak u mnie? Zerwało mi klina bo nie było jakoś tak szczególnie mocno dokręcanie.

2

Odp: Dokręcanie magneta

Flywheel rotor fastering nut M14x1.25 85.32-95.13Nm

3

Odp: Dokręcanie magneta

A powinna tam być jakaś podkładka np spreżynująca lub coś takiego? Podejrzewam też, że można dać i klej do gwintów.

4

Odp: Dokręcanie magneta

sama nakrętka.

5

Odp: Dokręcanie magneta

Ok, dzięki

6

Odp: Dokręcanie magneta

Odkopuję temat, mam mały problem który nie sądziłem że będzie taki, mianowicie gdzie kupić klina? Znalazłem jakiś z prądnicy z poloneza chyba i niby pasuje ale nie wiem jak z jakością tego, a skąd wziąć dobry pewny?

7

Odp: Dokręcanie magneta

151371301 to numer części klina, o ile to husqvarna bez rozrusznika. W serwisie się kupuje. Sikorski Olsztyn Husqvarna albo Moto Mleczek co tam se wolisz. pogrzeb se w dziale
Garaż->Husqvarna->manuale Husqvarna

8

Odp: Dokręcanie magneta

Rozumiem, gdzieś znalazłem wcześniej ten serwis, tylko pomyślałem że nie będzie im się chciało wysyłać takich drobnostek. Ale dzięki za informacje.

9

Odp: Dokręcanie magneta

Kliny są częściami normatywnymi. Zmierz szerokość, wysokość i długość. Powinieneś dostać taki w hurtowni technicznej za grosze. Chyba że ma wymiar nietypowy, produkowany wyłącznie przez/dla producenta silnika albo zwykły maszynowy ma za słabą wytrzymałość.