46

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

Po otworzeniu okazało się że zawór się zatarł... Nie wiem czy to z winy temperatury czy braku oleju a może podczas poprzedniego składania była zadra i jej nie usunięto -_-
Moto już złożone pali, jeździ, będzie w sobotę w Warszawie ;)
https://zapodaj.net/images/e5747d80056e9.jpg

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

47

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

wsadziłeś nowy zawór w zatartą prowadnicę?Jeśli tak to może to się źle skończyć.

48

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

MAĆKO napisał/a:

wsadziłeś nowy zawór w zatartą prowadnicę?Jeśli tak to może to się źle skończyć.

No pewnie...  Mam tez 5 lat i krzywe zęby -_- kur*wa no juz bez jaj może. Nie wiem czy zartujesz czy masz mnie za jakiegoś łoma ale ani to ani to nie pasuje.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

49

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

O prowadnicy  nic nie piasales, Wiec nie dziw się ze ludzie pytają

Pozdrawiam,
Piotrek

50

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

JohnnyQulaweOkO napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

wsadziłeś nowy zawór w zatartą prowadnicę?Jeśli tak to może to się źle skończyć.

No pewnie...  Mam tez 5 lat i krzywe zęby -_- kur*wa no juz bez jaj może. Nie wiem czy zartujesz czy masz mnie za jakiegoś łoma ale ani to ani to nie pasuje.

Stary, przecież mi to obojętne, grunt żebyś Ty był zadowolony. Wystawiasz to na forum publicznym to sobie komentuje bo mi sie nudzi w pracy. Jak chcesz mieć spokój od takich komentarzy to nie wrzucaj tego tutaj.

51

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

Prowadnicę wyszlifował mechanik z którym to składałem na przyszlość napisz tylko pytanie bez wywodu i tez bedzie milej ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

52

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

To prowadnice się szlifuje?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

53

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

hacker33 napisał/a:

To prowadnice się szlifuje?

Nie. Nic się nie poprawia. Najlepiej wszystko wstawić nowe. Drugi zawór tak samo był w idealnym stanie wiec nie wymagał wymiany. Ten uszkodzony nie był wydłużony nawet tylko się zatarł i stał w miejscu. Z prowadnicy usunął zadre która tam była i zawór chodził bez zadnego zacięcia a nie tak jak wcześniej. Wstawiłem nowe uszczelniacze zaworowe i wszystko śmiga. Zamówiłem płytki zaworowe bo mam za duże luzy i ciężko pali na zimnym.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

54

Odp: Sruuu turururu... R.I.P. SMR 450

wszystko fajnie ale w prowadnicy robi się luz i zawór zaczyna "latać" na boki więc mając głowicę na wierzchu warto było dać do szlifierza i jąwymienić, nie duży koszt w porównaniu do zaworów...