1

Temat: Supermoto 250ccm w 2t . ?

Otóż planuje kupić sobie jakieś supermoto. Chciałbym aby było to 250ccm w 2-paku. No i niemoge nic sensownego wychaczyć. Niechciałbym jakiś przeróbek. Tylko coś co wyszło z fabryki jako supermoto i jest teraz w miare nie zmienionej wersji. Co do ceny to tak do 12.000 PLN. Motor bez homologacji. Bede nim smigal po torze :) Polecilibyscie mi cos? Co do moich przezyc z supermoto to sa one... w sumie ich nie ma. Smigalem troche na DRZ 400 (enduro) no i powiem ze fajnie , ale jednak chyba wole 2t.

PS. Nie witam sie bo byłem już dawno na forum tylko że zapomniałem loginu :| -hasło pamietam a loginu nie :/

2

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

250 2t w serii sm ? Ciężko bedzie .
Co do nicku to mozesz sobie wjsc na głównej stronie tylko forum i tam masz liste użytkowników poprzeglądaj moze ci coś zaswita lub zobaczysz swój nick .

motoslide.com

3

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

Zdaje się że nie ma innej opcji jak KTM 250 EXC + koła supermoto no albo coś troszkę słabszego ale też w 2T i za rozsądne pieniądze noi z homologacją fabrycznie obute supermoto mianowicie Yamaha DT 125 X moc po odblokowaniu ok 30-34KM a w dodatku znacznie tańsza w utrzymaniu niż KTM. Ale wszystko zależy co kto lubi i potrzebuje, bo sprzęt zgrabny i lekki ale nie każdemu 30KM wystarczy...

SUZUKI RMX450Z

4

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

tansze w utrzymaniu jak ktm  jak ja kocham te wypociny ludzi którzy nie maja pojecia co piszą  :D  a co do 2t i sm powodzenia jak bedziesz chciał silnikiem pochamowac  :lol:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

cross napisał/a:

tansze w utrzymaniu jak ktm

Co chcesz Cross do DT masz kupę cześci, mniejsze zapotrzebowanie na PB, silnik trwały i mniej podatny na remonty. Przecież exc to udomowione enduro na bazie sx który jest full crossem...

SUZUKI RMX450Z

6

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

Seryjnei sumo nierobiono powyzej  125 jedynie gas gas hiszpanska firma robiła seryjnei supermoto 4 tygodnie temu widziłem gas gas ec 300 supermoto z 2005 roku za 9,5 tysi ale już sprzedany.A co do dt to jest enduro a nie cross jak dt i yz przez mneij wysilony silnik wiecej wytrzyma.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

7

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

mhm szczególnie ze te 30 kucy z tego silniczka uzyskasz jebiac go ciagle po odcieciu a i tak jechac nie bedziechciał wiec jaki tu sens ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

8

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

alus napisał/a:

Otóż planuje kupić sobie jakieś supermoto. Chciałbym aby było to 250ccm w 2-paku. No i niemoge nic sensownego wychaczyć.  :/

Z tego co się orientuję to żadna firma nie produkuje SM w 2T - pomijając jakieś motorowery typu DT.

Tak więc wydaje mi się że nic takiego nie masz szans znaleźć... Inne pytanie - czy 2T w wyczynowym SM ma wogóle jakiś sens ???

BTW. Porównywanie KTM 250 2T do DT 125 ma średni sens, bo jedno to motorower a drugie wściekła wyczynówka. No ale prawdą jest że motorower w eksploatacji kosztuje mniej ;)

-------------------
hmmmm...

9

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

radez DT 125 motorowerem nie jest.

10

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

kolego po co cchesz sie meczyc?  masz na allegro huske smr 450 '08 za 10,5  bez jebania sie masz fabryczne sm troche ja podklepiesz i smiga jak talala, aczkolwiek patrzac na cene nie wiadomo czy jeszcze aktualne w ogole

11

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

alus napisał/a:

Otóż planuje kupić sobie jakieś supermoto. Chciałbym aby było to 250ccm w 2-paku. No i niemoge nic sensownego wychaczyć. Niechciałbym jakiś przeróbek. Tylko coś co wyszło z fabryki jako supermoto i jest teraz w miare nie zmienionej wersji. Co do ceny to tak do 12.000 PLN. Motor bez homologacji. Bede nim smigal po torze :) Polecilibyscie mi cos? Co do moich przezyc z supermoto to sa one... w sumie ich nie ma. Smigalem troche na DRZ 400 (enduro) no i powiem ze fajnie , ale jednak chyba wole 2t.

PS. Nie witam sie bo byłem już dawno na forum tylko że zapomniałem loginu :| -hasło pamietam a loginu nie :/

kolego dziduj do mnie na pw. mam yz 250 w sm :D

yz 250 sm stunt bitch

12

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

cross napisał/a:

tansze w utrzymaniu jak ktm  jak ja kocham te wypociny ludzi którzy nie maja pojecia co piszą  :D  a co do 2t i sm powodzenia jak bedziesz chciał silnikiem pochamowac  :lol:

można sobie pomagać lekko heblem ale ja tam sie nie znam, bo nie jestem pro, tylko latam dla funu po torze. mysle że 2t jednak też da rade, kwestia wypracowania odpowiedniej techniki jazdy.

yz 250 sm stunt bitch

13

Odp: Supermoto 250ccm w 2t . ?

cross napisał/a:

powodzenia jak bedziesz chciał silnikiem pochamowac

tego mi zawsze w 2t brakuje

motoslide.com