61

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

ze względów zawodowych nie będę mogl uczestniczyć w tym terminie.

proszę o skreślenie z listy: "arthec"

62

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Ja niestety też odpadam

crf 250r
ktm 450 smr #34

63

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Koledzy, dostałem od Mańka informację, że najbliższy nocleg to hotel Walter. Ja zrobiłem dla siebie rezerwację, w hotelu mówili że jest jeszcze kilka wolnych miejsc tak więc kto pierwszy ten lepszy.

A tak w ogóle, to wiadomo o której startujemy w poniedziałek? Bo nie wiem czy nie przyjechać już w niedzielę niż gonić od samego rana w poniedziałek.

TM 450 SMX , Ducati MTS

64

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

A pytanie z innej beczki - rusza ktoś z Warszawy (Grupa B)? I ma miejsce na moto?

#21, śnieg

65 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2017-03-17 10:55:01)

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Grupa A 26-27.04
    1. Denis Chadrysiak - wpłata 1
    2. Kevin Chadrysiak - wpłata 1
    3. Gunnar Harsing - wpłata 1
    4. Michał Irzyk - wpłata 1
    5. Porucznik - wpłata
    6. Sewastianowicz - wpłata
    7. Bartosz Dembowy - wpłata
    8. Albert Idzik - wpłata
    9. Franz - wpłata
    10. Mateusz Otręba -wpłata cz.
    11. Łukasz Pawicki - wpłata
    12.
    13.
    14.
   
Grupa B 24-25.04
    1. Jędrzej Żuralski - wpłata
    2. Muta - wpłata
    3. Wojtek Drozdowski - wpłata 1
    4. Sebastian Kalinowski - wpłata
    5. Patrycjusz Kesling - wpłata
    6.  Piotr Śniegocki (snieg) - wpłata
    7. Rolin - wpłata
    8. AndejP - wpłata
    9.  Maciej Michalski - wpłata
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

66

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Czy ktoś z grupy B będzie jechał z Warszawy (przez Warszawę)? Chciałbym podrzucić przesyłkę z dwiema oponami.

67

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Czyżby kolega zimówki na trening wysyłał?

TM 450 SMX , Ducati MTS

68

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Chodziło raczej o deszczówki, ale na szczęście nie padało :)

Przejdę jednak do krótkiego podsumowania szkolenia (z punktu widzenia osoby początkującej w kwestiach supermoto):


Zakres szkolenia, forma, miejsce, prowadzący, rodzaj ćwiczeń były na naprawdę wysokim poziomie.
Mimo iż uczestnicy różnili się poziomem umiejętności każdy mógł się czegoś nauczyć.

Dwudniowa forma jest wg mnie bardzo dobra, gdyż pierwszego dnia można się wjeździć w tor, rozluźnić i przyswoić (a co niektórzy powtórzyć) podstawy, aby kolejnego dnia przejść do trudniejszych zagadnień.

Ogromną korzyścią było to, że było nas tylko 5, a w porywach 6 osób.
Każdy otrzymywał feedback co robi dobrze, co źle i na czym się skupić w kolejnych przejazdach.

Adrien to równy chłopak, który mimo że jest 4-krotnym mistrzem świata zachowywał się jak kumpel z sąsiedniego podwórka.
Zero napinki, dużo humoru, nie tracąc przy tym nic z profesjonalizmu.

Jak będę miał możliwość to pojawię się kolejny raz.
Dziękuję Wojtek za organizację.

Jak na razie jest to jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem.

69

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

pat130 napisał/a:

Chodziło raczej o deszczówki, ale na szczęście nie padało :)

Przejdę jednak do krótkiego podsumowania szkolenia (z punktu widzenia osoby początkującej w kwestiach supermoto):


Zakres szkolenia, forma, miejsce, prowadzący, rodzaj ćwiczeń były na naprawdę wysokim poziomie.
Mimo iż uczestnicy różnili się poziomem umiejętności każdy mógł się czegoś nauczyć.

Dwudniowa forma jest wg mnie bardzo dobra, gdyż pierwszego dnia można się wjeździć w tor, rozluźnić i przyswoić (a co niektórzy powtórzyć) podstawy, aby kolejnego dnia przejść do trudniejszych zagadnień.

Ogromną korzyścią było to, że było nas tylko 5, a w porywach 6 osób.
Każdy otrzymywał feedback co robi dobrze, co źle i na czym się skupić w kolejnych przejazdach.

Adrien to równy chłopak, który mimo że jest 4-krotnym mistrzem świata zachowywał się jak kumpel z sąsiedniego podwórka.
Zero napinki, dużo humoru, nie tracąc przy tym nic z profesjonalizmu.

Jak będę miał możliwość to pojawię się kolejny raz.
Dziękuję Wojtek za organizację.

Jak na razie jest to jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem.

trzeba by było dodać "najlepsze bezalkoholowe szkolenie" :] - taki żart oczywiście :) ja od siebie napiszę więcej jak mnie przestanie wszystko boleć :)

TM 450 SMX , Ducati MTS

70

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

maniek-rr312: CZY BĘDĄ KOLEJNE SZKOLENIA ??

jeśli tak to na kiedy planujesz ??

71

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Jesteśmy w trakcie pewnych ustaleń, ale napiszę o tym w osobnym temacie jak będę miał więcej konkretnych informacji.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

72 Ostatnio edytowany przez kali73 (2017-04-26 21:31:59)

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Chciałem się także podzielić wrażeniami ze szkolenia :)
Tor w Toruniu rozpracowany na czynniki pierwsze, szkolenie z punktu widzenia amatora (mnie) doskonałe i kompleksowe. Teraz tylko trenować, trenować i jeszcze raz trenować to co nam pokazano. Zgadzam się z pat130, że pomimo ogromnych sukcesów na swoim koncie Adrien Chareyre pozostał normalnym, sympatycznym gościem. Oprócz tego, że ma niesamowite umiejętności (jeździ intergalaktycznie) to jeszcze ma dar przekazywania tej wiedzy w prosty, przyswajalny sposób. Kto nie dojechał ten ciapa, było nas tak mało, że starczyło czasu na indywidualne kółka z mistrzem świata i omówienie elementów wymagających poprawy. Pracowite i wesołe 2 dni, w dodatku pogoda dopisała patrząc na to co dzieje się teraz za oknem :)

Podziękowania dla Wojtka, że mu się chce, że robi coś aby propagować ten sport, organizacja na 5+ !

Życie zaczyna się po 50-tce... w bicepsie

73

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Dziękuję wszystkim, którzy byli na szkoleniu za fajną zabawę. Mam nadzieję, że wszyscy zapamiętają wskazówki jakie udzielił Adrien i to przełoży się na wzrost poziomu na naszych zawodach. Ci, którzy nie przyjechali niech żałują bo było naprawdę super. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w Bydgoszczy.

P.S. Szykujemy jeszcze jedną niespodziankę ale o tym po weekendzie majowym :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

74

Odp: Trening supermoto z Adrien Chareyre 2017

Również kilka słów ode mnie, szkolenie na najwyższym poziomie (Maniek, fajnie że Ci się chce). Adrien to swój chłop, na motocyklu czuje się jak wiadomo co i wiadomo gdzie. Po prawdzie można stać i tylko patrzeć jak jeździ, a jeździ fenomenalnie. Widać, że nie przeszkadza motocyklowi i odwrotnie, aż się miło patrzy. Szkolenie bardzo pozytywne, co najważniejsze Adrien w bardzo przyswajalny sposób przekazuje wiedzę, zwraca uwagę nie tylko co poprawić ale również co robimy dobrze (niby nic ale skąd masz wiedzieć kiedy jest ok?). Niestety szkolenie pokazuje jak jeszcze dużo trzeba się nauczyć, no ale po to w końcu jest. Przynajmniej człowiek ma jakieś cele! Każdemu  kto się zastanawia czy jechać czy nie mogę z czystym sumieniem polecić tą imprezę.

TM 450 SMX , Ducati MTS