1

Temat: Husaberg FE 600 98r.

Siema, możecie powiedzieć coś na temat tego modelu ? Brat chce się podjąć próby zreanimowania berga z ogłoszenia ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jakieś największe bolączki tego modelu, dostępność części, może coś jeszcze o czym powinien wiedzieć ?
Link : [url]https://www.olx.pl/oferta/super-moto-husaberg-fe-CID5-IDkPPOC.html#4919ed5da9[/url]
Z góry dzięki za wszelkie info

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

2

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Ja się tam nie znam, ale koleś chyba lubi dziwne rzeczy bo w tle stoi Vel Satis :)

Freeride 350

3

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Stator sem, to chyba jedna z większych bolaczek, później pewnie oryginalny gaznik dellorto. Na dzień dobry trzeba z 1,5-2k pln na zmianę tych rzeczy, chyba, że dorwiecie taniej :-)

Będzie 690 niebawem

4

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Starryyy są takie piękne motocykle za 5k które można zreanimować bez wyrywania sobie włosów z głowy. Taki berg skończy w dziale na sprzedaż w temacie "berg na części". Szkoda czasu na takie maszyny jeśli chcesz tym później jeździć, jeśli ma stać zrobiony to spoko ale do eksploatacji to słaba opcja. Brak części to pierwsza sprawa, druga to kapryśna konstrukcja. Nawet jak go odwalisz niesamowicie bo jesteś ogarniętym chłopakiem to jak będziesz chciał go kiedyś sprzedać to zderzysz się z rzeczywistością jak mucha z tirem.

5

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Temat do zamknięcia. Z ciekawości pojechaliśmy i Berg okazał się szczepem FE 400 i 600. Padaka

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

6

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Hackerowy Berg poszedł na części, mimo, że był ''rocznikowo dobry''. Ale jeśli są zalecenia, żeby nie składać silnika tak jak zaleca manual, oraz jest koleś, który na podstawie własnych doświadczeń produkuje części zamienne lepsze niż ori, to wiedz, że coś się dzieje.


Ale chciałbym mieć FS650 :D

EXC 525 in progress

7

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Gdybym zarabiał troszkę więcej to Berg właśnie siałby terror jak wściekły.
To jest marka dla kogoś kto lubi dodać coś od siebie i mieć sprzęt indywidualny, inny od reszty. Tzw. custom:D
Dodatkowo berg z każdego laika zrobi super mechanika hehe

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Husaberg FE 600 98r.

To jest motor dla kogoś kto już ma motor:P Japońskie jak dobrze poskładane to jeździ bez żadnych podtekstów.

9 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-03-11 02:08:15)

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Dziku napisał/a:

Hackerowy Berg poszedł na części, mimo, że był ''rocznikowo dobry''. Ale jeśli są zalecenia, żeby nie składać silnika tak jak zaleca manual, oraz jest koleś, który na podstawie własnych doświadczeń produkuje części zamienne lepsze niż ori, to wiedz, że coś się dzieje.


Ale chciałbym mieć FS650 :D

Przeczytaj dokładnie Hackerowy wątek to bedziesz dokładnie wiedział dlaczego i w którym momencie poległ. A Fs-a mozna mieć np. mojego za jakieś 12tysi. sprawny jeżdżący;)

MAĆKO napisał/a:

To jest motor dla kogoś kto już ma motor:P Japońskie jak dobrze poskładane to jeździ bez żadnych podtekstów.

Dlatego nie jest to moto dla wszystkich. Przy 525 było juz co robić, a w Bergu jest wiecznie coś do roboty i to czasami jest wku.rwiające to fakt i tak naprawdę nie jesteś pewien nigdy nadejścia godziny 0. Ale jak takie 650 jest sprawne to zamiata wszystko dookoła i to z hukiem, prostując łokcie i dla takiej zabawy pomimo wszyskich minusów sie i tak kupuje:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

10

Odp: Husaberg FE 600 98r.

MAĆKO napisał/a:

Starryyy są takie piękne motocykle za 5k które można zreanimować bez wyrywania sobie włosów z głowy.

Rozwiniesz temat? :D

11

Odp: Husaberg FE 600 98r.

norvitsch napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Starryyy są takie piękne motocykle za 5k które można zreanimować bez wyrywania sobie włosów z głowy.

Rozwiniesz temat? :D

Ja tez chetnie sie dowiem jakie to killery za piątala?:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

12

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Różnie, z takich klocków to lc4 620 SC często można trafić (sam kupiłem jakiś czas temu za 4K na kołach SM behr), jakieś Huski się trafiają za grosze - mimo że może one nie są najlepszym przykładem niezawodności. Trzeba szukać, co wam będę opowiadał;)

13

Odp: Husaberg FE 600 98r.

Maćko mam nadzieje ze to przesilenie wiosenne tak sprzyja w garnek i co ja tam będę opowiadał jak Ty juz tam w 4K nadajesz;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650