1

Temat: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

Witam , interesuje mnie, co sadzicie o tym kacie i czy koś z was go oglądał ( [url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ktm-smc-690-jak-nowy-ID6yM5zL.html#03704a3f53[/url] )gdyz mam troche a nie chciałbym urządzać sobie przejażdżki 300 km w jedna strone ;) z gory dziekuje za wasze odpowiedzi

2

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

Było poruszane w ciekawe moto. Dwa malowania plastików to już mówi samo za siebie ;) a że był zmieniany ogon i boczki no to można gdybać że plecki były ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

3

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Było poruszane w ciekawe moto. Dwa malowania plastików to już mówi samo za siebie ;) a że był zmieniany ogon i boczki no to można gdybać że plecki były ;)

tak , byly lekkie przygody ale nic poza tym , tak twierdzi wlasciciel

4

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

Sam się na niego czaje, ale gość od paru dni nie potrafi odpisać ile ma kW w papierach.

KTM 690 SMC

5

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

wiec tak . Bylem i widzialem tego kata . moto na prawde w fajnym stanie aczkolwiek ma kilka wad i dlatego go nie kupilem :) pierwsza i najbardziej istotna sprawa to to ze moto gasnie na wolnych obrotach (najprawdopodobniej przepustnica ) do; wymiany aku , lampa tyl ,klocki , opony moze sezon wytrzymaja na upartego koncowka wydechu karbonowa ktora jest starta . wlasciciel twierdzi ze w 4 lata zrobil nim 4k km i w tym czasie regulował 2x zawory , troche dziwne jak dla mnie ..

6

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

Może gaśnie, bo jest załoćony akrap, a została fabryczna mapa zapłonu? No ale żeby nie wpaść na to tyle lat to też nie za dobrze świadczy.

EXC 525 in progress

7

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

mapy ponoc wgrane , jest jakis sterownik z dziesiecioma mapami

8

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

TPS pewnie.

9

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

Za taką cenę, to według mnie NIE POWINIEN mieć prawa tak gasnąć. Bo reszta rzeczy, to pierdoły. A szkoda, bo sam się na niego czaje od dłuższego czasu i myślałem, żeby się wybrać oglądać jakoś w tygodniu. No sorry, ale dajesz 21k i nie masz w 100% sprawnego moto i musisz grzebać.

KTM 690 SMC

10

Odp: KTM 690 SMC czy ktos oglądał ?

Spidzior napisał/a:

Za taką cenę, to według mnie NIE POWINIEN mieć prawa tak gasnąć. Bo reszta rzeczy, to pierdoły. A szkoda, bo sam się na niego czaje od dłuższego czasu i myślałem, żeby się wybrać oglądać jakoś w tygodniu. No sorry, ale dajesz 21k i nie masz w 100% sprawnego moto i musisz grzebać.

dokladnie!!  jestem tego samego zdania....