1

Temat: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Dobry,
Nadszedł ten dzień, w którym, powiedzmy, że chcę, sprzedać moją Yamahę.

Wpierw powód - wciągnął mnie teren i chcę kupić Betę 300 RR a po za tym już nie ma z kim latać a samemu włóczyć dupsko po mieście jest średnio atrakcyjne...

Co było zrobione:
Jakieś 3000 km. temu generalny remont:
- Nowy tłok sel. B - Drugi od nowości
- Nowa korba, wszystkie łożyska i uszczelniacze silnika, nowy wałek pompy wody oraz wyrównoważający, głowica przeczyszczona (żadnego planowania czy innego gówna)
- nowy olej (motul 300 V), nowy płyn w chłodnicach, nowa tylna opona, akumulator pół roczny,
- na wszystko papierki, zdjęcia itd.
- nowy łańcuszek rozrządu
- wsadzony nowy zestaw naprawczy kranika

W styczniu tego roku:
- przeczyszczony gaźnik (przepustnica w stanie BDB)
- nowy króciec ssący
- nowy rozrusznik elektryczny z roczną gwarancją (od stycznia tego roku).
- sprawdzone zawory (nie wymagały regulacji)
- nowa uszczelka komory pływakowej

Dodatki:
- Tytanowy kolektor z YZ 450 oraz końcówka FMFQ4 z YZ450
- przedni i tylny zawias z YZ 450
- akcesoryjna górna półka
- Felgi Excel niebieskie, złote piasty talon, tylna tarcza Braking, przednia tarcza Braking 320 mm. pływająca,
- Zacisk Braking 4 tłoczkowy (dedykowany a nie jakiś do przeróbek), stalowy oplot przód i tył, pompa Magura 16"
- kierownica renthal
- klamka sprzęgła Accel CL-02 niebieska
- karbonowe osłony na ramę
- nowa osłona tylnego amortyzatora
- aluminiowa nakrętka przy gaźniku do linki ciepłego ssania (prost z USA)
- akcesoryjna śruba regulacji składu mieszanki (kręcisz paluchami a nie męczysz się śrubokrętem)

Dorzucam to co zostało:
- Nowy oryginalny tylny błotnik
- Nowe (niewyjęte z folii owiewki boczne UFO plast)
- przednia owiewka
- stare części z remontu

Co trzeba zrobić w najbliższym czasie:
- Przednia opona się kończy
- łożyska przedniego koła do wymiany (delikatny luz)
- luz na przedniej tarczy (jeździłem tak od dłuższego czasu i w niczym nie przeszkadza ale wolę poinformować żeby nie było do mnie pretensji)
- do wymiany powoli klocki

Na prawdę szczerze polecam bo gdyby nie to, że nie sram kasą to bym zostawił a na drugi wziął kredyt.

Zdjęcia później bo w robocie siedzę ale chyba wszyscy znają maszynę.

Za tak doposażony motocykl w tak fajnym stanie wołam uczciwe 14 500 zł.

2

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Nadeszła ta wiekopomna chwila.... łączę się w bólu i sprzęta polecam

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Oooo! Chopy,  Wy żyjecie  :D:D:D

4

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

SFMario napisał/a:

Oooo! Chopy,  Wy żyjecie  :D:D:D

Odezwał się zaginiony na misji! :D

5

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

JACA napisał/a:
SFMario napisał/a:

Oooo! Chopy,  Wy żyjecie  :D:D:D

Odezwał się zaginiony na misji! :D

Ojcowanie mnie wciągnęło i szeroko pojęte "życie"...


I żeby offtopa nie było - powyższy mótór znam, jeździłem, polecam :)

6

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

panie , cena powinna pójść +5 kafli w góre za fejm , który przyniesie przyszłemu właścicielowi :D

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

7

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Tomson napisał/a:

panie , cena powinna pójść +5 kafli w góre za fejm , który przyniesie przyszłemu właścicielowi :D

Ta :D Kiedyś to mieliśmy chwile świetności, latanie codziennie, często nowe produkcje i dobre przypały. Posypała się ekipa i wszystko szlag trafił... Bardzo żałuje, Daniken i Peka też no ale najważniejsze, że pasja ciągle z nami i jak będzie maszyna w teren to narodzi się nowa ekipa i ciekawe filmy bo chcę część kasy zainwestować w dobry sprzęt nagrywający :)

Kupować Panowie, bo szukacie pewniaków a jak się pokazują to zawsze głucho. A do tego normalna cena za to co się dostaje.

Z drugiej strony była kiedyś na allegro WR z 2004 albo 2005 też na kołach SM z gorszymi heblami za jakieś 18 000 bo zrobiona "pod siebie", czyli jakieś pedalskie kolory, okleiny i dodatki jak na jakimś niepełnosprawnym czoperze... A idź pan...

8

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

JACA napisał/a:
Tomson napisał/a:

panie , cena powinna pójść +5 kafli w góre za fejm , który przyniesie przyszłemu właścicielowi :D

Ta :D Kiedyś to mieliśmy chwile świetności, latanie codziennie, często nowe produkcje i dobre przypały. Posypała się ekipa i wszystko szlag trafił... Bardzo żałuje, Daniken i Peka też no ale najważniejsze, że pasja ciągle z nami i jak będzie maszyna w teren to narodzi się nowa ekipa i ciekawe filmy bo chcę część kasy zainwestować w dobry sprzęt nagrywający :)

Kupować Panowie, bo szukacie pewniaków a jak się pokazują to zawsze głucho. A do tego normalna cena za to co się dostaje.

Z drugiej strony była kiedyś na allegro WR z 2004 albo 2005 też na kołach SM z gorszymi heblami za jakieś 18 000 bo zrobiona "pod siebie", czyli jakieś pedalskie kolory, okleiny i dodatki jak na jakimś niepełnosprawnym czoperze... A idź pan...


Była i koles nie miał o niej zielonego pojecia......(gdy z nim pisałem było nie wiem nie sprawdzałem, nie wiem..... nie wiem......) z tego co wiem zrobił wokół niej wielki szum(tzn fanpage, fotki na geupach w stylu supermoto 50, aerox) i wyśmewał się z kolesi jak do niego dzwonili bo proponowali o wiele miej bo tak szczerze nic w niej ciekawego nie było jedynie co to najebane miała pełno fluo na sobie i wstawiał wszystko do neta

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

9

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Jestem zainteresowany , napisałem priv

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

10

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Filmik z odpalania na zimnym silniku. Robione w poniedziałek więc świeżynka.
[url]https://www.youtube.com/watch?v=NlUXFBqzEwY&feature=youtu.be[/url]

11

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Co to za kurtkę masz?

12

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Takich kurtek juz nie produkuja :D
Ona ma ze 20 lat xD

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

13

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

JACA napisał/a:

Filmik z odpalania na zimnym silniku. Robione w poniedziałek więc świeżynka.
[url]https://www.youtube.com/watch?v=NlUXFBqzEwY&feature=youtu.be[/url]

Jak on odpalił na zimnym, jak nawet nie było suwu ssania? ;)

EXC 525 in progress

14

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Zawsze  mnie śmieszy macanie kolektora, który po 3 min od wyłączenia silnika jest już chłodny :D

Nie piszę oczywiście, że JACA tak robi - ale ciekawe czy ktoś się na to nabiera :D

Freeride 350

15

Odp: Sprzedam - Yamaha WR 450 F 2004 Supermoto

Kurtka to jakiś Uvex ale modelu chyba się nie dowiem bo wszystko starte do tego stopnia, że nie wiem czy mogę ją prać w 60 :D

Ma 14 lat, nie 20.

Zbytnio tłoka nie trzeba ustawiać - autodeko.

Z kolektorem to taka szamańska praktyka. Ten film może wrzucę do jakieś aukcji a to dla januszy z allegro cenny ruch.