1

Temat: Rękawice raczej krótkie

Jakie kupić rękawice na sm w kasie 150-250zl?

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X

2

Odp: Rękawice raczej krótkie

Fox Bomber

KTM 625 SMC

3

Odp: Rękawice raczej krótkie

shima xrs, bardzo wygodne ale mi po sezonie niestety się zaczęły rwać delikatnie, kilka dni i 4ride załatwili mi nowe na prymasa.

WR250X -> Husaria 701

4

Odp: Rękawice raczej krótkie

Myślałem o tych foxach ostatnio nawet mierzyłem je ale takie średnio wygodne jak dla mnie i jeszcze ten protektor kostek mnie uwierał. Wcześniej jeździłem w heldach backflip czy jakoś tak, rękawice super wygodne ale niestety dosyć szybko się zużyły, pękły w dwóch miejscach po małym koziołku xd  te shimy obadam

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X

5

Odp: Rękawice raczej krótkie

Przed końcem sezonu kupiłem Alpinestars gpx roz. M za 430 zł. Użyłem tylko do przymiarki jednak planuje przesiąść się na sporta. Nowe, z paragonem i metka kupione w 4ride
Oddam za 400

był brzydki dziobal
jest ładne exc 525 2007r. + brudaski  ;)

6

Odp: Rękawice raczej krótkie

loolser napisał/a:

Myślałem o tych foxach ostatnio nawet mierzyłem je ale takie średnio wygodne jak dla mnie i jeszcze ten protektor kostek mnie uwierał.

Miałem to samo, przymierzyłem 100% Derestricted MX Enduro Dual Sport Glove i lepiej, kupiłem. Ale to typowe enduro, jak na miasto to lepiej coś ze skóry.

EXC 525 in progress

7

Odp: Rękawice raczej krótkie

A w  alpinestars-smx-2-air ktoś jezdził? w 4ride za 250 są teraz.

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X

8

Odp: Rękawice raczej krótkie

Knox handroid :)

Sherco st300  Cabestany Replica

9

Odp: Rękawice raczej krótkie

Socho1 napisał/a:

Przed końcem sezonu kupiłem Alpinestars gpx roz. M za 430 zł. Użyłem tylko do przymiarki jednak planuje przesiąść się na sporta. Nowe, z paragonem i metka kupione w 4ride
Oddam za 400

.... nie chce Ci psuć biznesu, ale aktualnie na 4ride, nówki są owiele tańsze. ;P

Anyway, sam mam GPX'y - i następne jakie będę kupował, to też GPX'y ;)

Bardzo wygodne, trochę gleb zaliczonych - robią robotę. ;)

#21, śnieg

10

Odp: Rękawice raczej krótkie

snieg napisał/a:
Socho1 napisał/a:

Przed końcem sezonu kupiłem Alpinestars gpx roz. M za 430 zł. Użyłem tylko do przymiarki jednak planuje przesiąść się na sporta. Nowe, z paragonem i metka kupione w 4ride
Oddam za 400

.... nie chce Ci psuć biznesu, ale aktualnie na 4ride, nówki są owiele tańsze. ;P

Anyway, sam mam GPX'y - i następne jakie będę kupował, to też GPX'y ;)

Bardzo wygodne, trochę gleb zaliczonych - robią robotę. ;)

Spoko, nie wiedziałem o tym. W takim razie ogłoszenie nieaktualne, sprawdzę cenę aktualną w 4ride i opuszczę swoją albo zostawię je dla siebie, najwyżej będzie wiało w pachy jak będzie upał :D
Na innych stronach nadal stoją po 430

był brzydki dziobal
jest ładne exc 525 2007r. + brudaski  ;)

11

Odp: Rękawice raczej krótkie

Kupiłem ostatecznie takie: IXON RS PRINT VX HP na intermotors była przecena i za 219 je wyrwałem. Jeszcze w nich nie jeździłem ale wydają się wygodne.

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X