1

Temat: Suzuki DRZ400SM K6 nie odpala po myci POMOCY!!

Witam,wczoraj (16.02.17) korzystając z genialnej pogody latałem z kumplami nakręciłem 200km,wszystko śmigało idealnie nie było z nią najmniejszego problemu.Po całym dniu latania była cała z błota i wszelkiej maści syfu.Poczekałem aż wystygnie i pojechałem na myjnie,umyłem wszystko cacy po samym myciu odpaliła na 1/2min zdążyłem ubrać kask i rękawice  i zgasła... od tamtej pory nic a nic.
Odpaliła na chwile i zgasła i tak ciągle,próbowałem z ssaniem,bez ssania,bez filtra powietrza itd Wróciła do domu busem,postawiłem w garażu i dziś odpaliła od strzała pochodziła z 2/3min na ssaniu gdy chciałem wyłączyć ssanie to zgasła i juz koniec,za jakiś czas odpaliła na chwilę i znowu nie pali.Jakieś pomysły co może ją boleć?

Romet Crs 125/200 > Suzuki Drz 400sm K6 > KTM SMC-R 690 14r

2

Odp: Suzuki DRZ400SM K6 nie odpala po myci POMOCY!!

Nalało się gdzieś wody, może jakieś zwarcie? Raczej mało prawdopodobne żeby wlało się do gaźnika.

3

Odp: Suzuki DRZ400SM K6 nie odpala po myci POMOCY!!

Sprawdź fajkę czy nie ma tam wody. I ogólnie wszystko od cewki aż do świecy.
Najlepiej zdejmij zbiornik paliwa i rozłącz wszystkie konektorki, psiknij wd40 i połącz z powrotem.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Suzuki DRZ400SM K6 nie odpala po myci POMOCY!!

Dzięki panowie jutro to sprawdzę,póki co stoi w domu przy grzejniku jak nie pomoże to zaczynam grzebać ;)

Romet Crs 125/200 > Suzuki Drz 400sm K6 > KTM SMC-R 690 14r

5

Odp: Suzuki DRZ400SM K6 nie odpala po myci POMOCY!!

Winowajcą był rozłączony kabel pod bakiem,raz łączył raz nie. Teraz wszystko śmiga przy okazji wyczysciłem reszte kostek.

Romet Crs 125/200 > Suzuki Drz 400sm K6 > KTM SMC-R 690 14r