1

Temat: Witam

Mam na imię Łukasz. Pochodzę z Przyszowa (mała miejscowość niedaleko Stalowej Woli ) i interesuje się motocyklami a szczególnie supermoto i enduro.
Jak na razie dosiadam Kawasaki Kx 125 ale myślę go sprzedać i kupić jakieś supermoto. Jak na razie celuje w 50 cm ale w przyszłości na pewno coś większego....cóż to chyba wszystko. Pozdrawiam.

2

Odp: Witam

Łukasz2010 napisał/a:

Mam na imię Łukasz. Pochodzę z Przyszowa (mała miejscowość niedaleko Stalowej Woli ) i interesuje się motocyklami a szczególnie supermoto i enduro.
Jak na razie dosiadam Kawasaki Kx 125 ale myślę go sprzedać i kupić jakieś supermoto. Jak na razie celuje w 50 cm ale w przyszłości na pewno coś większego....cóż to chyba wszystko. Pozdrawiam.


Siema. Nie kumam. Masz setke kawe i celujesz w 50? Chcesz sie zabić?  :P

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

3

Odp: Witam

CZeść

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Witam

Cześć

5

Odp: Witam

Siema ,Moze nie ma prawka jak ja :P i dlatego chce posmigac na 50 :P

6

Odp: Witam

Siema ,Moze nie ma prawka jak ja tongue i dlatego chce posmigac na 50 tongue

Dokładnie kolega ma rację. Chcę poznać jak to jest na szosie bo powoli mu się znudził ten '' przelotny kontakt z naturą'' a i tak zawsze ciągnęło mnie do szosówek. I myślę że umiejętności nabyte na Kawie przydadzą mi się na supermoto.

7

Odp: Witam

siema :) dedukcja na najwyższym poziomie.
żeby dobrze jeździć supermoto, przydaje się konkretny trening w terenie

100% Supermoto

8

Odp: Witam

siema

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)