1 Ostatnio edytowany przez jacks (2017-01-17 22:40:24)

Temat: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Hej , podoba mi sie to moto :D lecz nie jestem pewien co do niego gdyz mam ok 400 km i gosc wydaje mi sie ze troche kreci ;) gadałem z właścicielem i twierdzi ze czasami przepustnica sie zacina (silniczek krokowy ) na aukcji napisane jest 2011 a gdy dopytaem dokladnie okazalo sie że z koncowki 2010 ..  reszta ponoc igla ;) co sądzicie o tym kacie ? z gory dziekuje za opinie :)  [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-CID5-IDgUOXt.html[/url]

2

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Ja wiem jedynie, że stoi na aukcjach już około roku

3 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-01-18 00:07:32)

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Ja też od jakiegoś czasu już ładnych kilka miesięcy śledzę rynek, długo stoi, nawet na fb w grupie sprzedam/kupię motocykl napisali, że wisi i wisi już sporo. Może Ty dodałeś tamten post z zapytaniem o tego smc?

WR250X -> Husaria 701

4

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

tak , ja dodałem tego kata w grupie na fb  ;)  zastanawiam sie czy jest sens go wg ogladac ... bo jednak dokladnie sprawdzilem i mam ponad 500 km

5

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Drogo jak za ten rok ;) za 23/25 wyrwiesz smcra

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

6

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

chcialem sie zamkana w okolicach 20k ;)

7 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-01-18 22:45:33)

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Już chyba lepiej kupić zadbanego smcka niż na siłę jakiegoś smcra. Za 23/25 może i wyrwałby, ale był ostatnio jakiś jeden co nikt nie wiedział jak i dlaczego był taki zdezelowany a cena oczywiście nie tak wysoka.

Tutaj masz smc 690 z Grójca 
[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ktm-smc-smcr-690-supermoto-ostateczna-cena-do-20-01-ID6yBPJX.html#xtor=SEC-8[/url]
Jeśli przebieg jest rzeczywisty to wizualkę da się przeboleć. W dodatku jak widać po fotkach, moto jest po delikatnym "lifcie" :D

WR250X -> Husaria 701

8

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Ten jest całkiem fajny chociaż cena ciut za wysoka i wcale nie mówię tylko o Twoim budżecie:

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ID6yHMIn.html[/url]

9

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Na zdjęciach widać, że kozaczek, zadbany itp. Jak zadbany to i cena adekwatna. Tych modeli jest jak na lekarstwo i nawet ciężko cenę danego egzemplarza odnieść do realiów :) Ja mam takie zdanie, że lepiej przepłacić i niech oko się cieszy niż kupić jakiegoś szrotka aby tylko mieć.

WR250X -> Husaria 701

10

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Ale zegary są raczej młodsze. W starszych rocznikach zdarzało się że parowały, ale mogły być też wymienione po dzwonku. To też może podważać przebieg. Warto to sprawdzić.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Tego białego z okolic Grójca oglądałem w ubiegłym roku na wiosnę.
Z tego co kojarzę to cena była wyższa i zupełnie nieadekwatna do stanu - wyjściowo wtedy 22 albo 23, sam już nie pamiętam.
Jak szukasz przysłowiowej igły to zdecydowanie zły adres.
Nie jeździłem nim bo nie było warunków ale silnik wydawał się pracować OK.
Poza tym stan ogólny zdecydowanie do poprawek i wymagający włożenia paru złotówek... trochę zaniedbany, niedoinwestowany z druciarskimi patentami czy brakującymi śrubkami tu i tam i przynajmniej kilkoma glebami na koncie.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

12

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

shonek napisał/a:

Na zdjęciach widać, że kozaczek, zadbany itp. Jak zadbany to i cena adekwatna. Tych modeli jest jak na lekarstwo i nawet ciężko cenę danego egzemplarza odnieść do realiów :) Ja mam takie zdanie, że lepiej przepłacić i niech oko się cieszy niż kupić jakiegoś szrotka aby tylko mieć.

masz racje , jest ich malo i ceny sa rozne :) w tym kacie jest cos z przepustnica (tak twierdzi wlasciciel ) nowa to koszt 2500 lecz jest tez opcja ze to moze byc cos innego ;) i wtedy to juz doslowie przelace ;)

13 Ostatnio edytowany przez jacks (2017-01-19 10:32:17)

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

gierwi napisał/a:

Ale zegary są raczej młodsze. W starszych rocznikach zdarzało się że parowały, ale mogły być też wymienione po dzwonku. To też może podważać przebieg. Warto to sprawdzić.

słuszna uwaga odnosnie zegarow . moto mi sie podoba ,ale chyba zrezygnuje wg z tego kata z olsztyna bo cos mi tu smierdzi .. pytalem wlasciciela oto czy byl bity odpowiedzial " nie ,  tak jak wyglada kupilem w niemczech nie pytalem o to " i ogolnie kreci zz rocznikiem wysszlo dopiero po winie ze jednak to koncowka 2010 ...

14

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

Spidi napisał/a:

Tego białego z okolic Grójca oglądałem w ubiegłym roku na wiosnę.
Z tego co kojarzę to cena była wyższa i zupełnie nieadekwatna do stanu - wyjściowo wtedy 22 albo 23, sam już nie pamiętam.
Jak szukasz przysłowiowej igły to zdecydowanie zły adres.
Nie jeździłem nim bo nie było warunków ale silnik wydawał się pracować OK.
Poza tym stan ogólny zdecydowanie do poprawek i wymagający włożenia paru złotówek... trochę zaniedbany, niedoinwestowany z druciarskimi patentami czy brakującymi śrubkami tu i tam i przynajmniej kilkoma glebami na koncie.

hmmm , za takie moto to chyba z gory podziekuje :) po wygladzie moto wnioskuje ze wlasciel nawet nie slyszal o interwalach serwisowych ;)

15

Odp: KTM 690 SMC co sądzicie ?

ecetera napisał/a:

Ten jest całkiem fajny chociaż cena ciut za wysoka i wcale nie mówię tylko o Twoim budżecie:

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-smc-ID6yHMIn.html[/url]

ten nawet dobrze sie prezetuje na zdjeciach , cena jest do negocjacji ;)