31

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

Nawet z silnikiem od wr 250 to super pojazd bo to poprostu najładniejsza rama z wszystkich SM.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

32 Ostatnio edytowany przez snieg (2016-11-17 13:08:46)

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

levis napisał/a:

To jest moja ostatnia prośba - następnym razem znajdziesz się w sądzie za zniesławienie/pomówienie (o ile wiesz w ogóle co to takiego)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. :)))))))))))))

You made my day levis. :D

Śmiało, pozywaj mnie, bo obraziłem najświętszą Aprilie. :D Kiedy mogę się spodziewać wezwania?

BTW, Weź idź się napij albo zajaraj albo wyjedź gdzieś gdzie nie ma Internetu i Aprili, to może zluzujesz trochę.
BTW2, Zbieram się jeszcze z podłogi ze śmiechu. :D

#21, śnieg

33 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2016-11-17 13:20:45)

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

Ale gościu Levis ma racje... bądź tak miły i najlepiej usuń swój post z "żartobliwym" pomówieniem bo jak się okazuje nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

34

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

MAĆKO napisał/a:

Ale gościu Levis ma racje... bądź tak miły i najlepiej usuń swój post z "żartobliwym" pomówieniem bo jak się okazuje nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Proszę. ;)

#21, śnieg

35 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-11-17 13:38:44)

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

Levis goń to na graty i nie "rujnuj" porządnym ludziom życia bo my tu zaraz to i silnik rakietowy tam upchniemy;))
Delta rozumiem ze te "j" w nazwie to literówka. Przecież chłopak wie, nie jest głupi i ma świadomość ze istnieje sekta Bergowa i nie ma takich żartów z wyznawcami, a tym bardziej ze rozchodzi sie o obiekt kultu, pomyślałem sobie i odrazu wybaczam;))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

36

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

PIS powinien zrobić ustawę 500+ dla każdego użytkownika Husaberga i to już od pierwszej sztuki:)

37 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-11-17 13:45:49)

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

MAĆKO napisał/a:

PIS powinien zrobić ustawę 500+ dla każdego użytkownika Husaberga i to już od pierwszej sztuki:)


To Ty jeszcze nie wiesz ze istnieje fundacja z mnóstwem pomysłów, projektów i ustaw:))
[url]http://forum.super-moto.pl/topic36363-yol.html[/url]
A mam jeszczze taki niecny plan ze rozje.bie wam system. Bergi po dwa dychy beda koniec i kropka. Śmieszne, tak śmieszne ze moze okazać sie prawdziwe:) joł

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

38

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

Dzinkss napisał/a:

Levis goń to na graty i nie "rujnuj" porządnym ludziom życia bo my tu zaraz to i silnik rakietowy tam upchniemy;))
Delta rozumiem ze te "j" w nazwie to literówka. Przecież chłopak wie, nie jest głupi i ma świadomość ze istnieje sekta Bergowa i nie ma takich żartów z wyznawcami, a tym bardziej ze rozchodzi sie o obiekt kultu, pomyślałem sobie i odrazu wybaczam;))

Qrwa zauważył :/ :)
A już myślałem że też do sądu będę targany ;)

https://www.bikepics.com/members/81

39

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

Spokojnie jak na wojnie, okres sie skończył;))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

40 Ostatnio edytowany przez delta (2016-11-17 13:48:48)

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

MAĆKO napisał/a:

PIS powinien zrobić ustawę 500+ dla każdego użytkownika Husaberga i to już od pierwszej sztuki:)

nie tyczy się silników z ostatnich lat produkcji, bo projektował je ktoś kto miał mózg

a mi się nadal marzy apka, jak zmienie robotę to sobie kiedyś kupie

https://www.bikepics.com/members/81

41

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

delta napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

PIS powinien zrobić ustawę 500+ dla każdego użytkownika Husaberga i to już od pierwszej sztuki:)

nie tyczy się silników z ostatnich lat produkcji, bo projektował je ktoś kto miał mózg

Tylko do 2008r. Bardzo dobrze niech mój kumpel od 570 sie buja, myślał ze za leżenie i wymianki olejów i pizdu mizdu pogaduchy przy tym tez mu sie należy. O taki chuuuu;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

42

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

k***a ostatnio to tu sie tylko sądami straszą, chłopami z jajami czy dzieci z pizdami?  :)

Sherco st300  Cabestany Replica

43

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

Najładniejsze ramy miały stare Bergi!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

44

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

hacker33 napisał/a:

Najładniejsze ramy miały stare Bergi!

Od dawna wiadomo ze Bergi są najładniesiejsiejsze i najlepsiejsze!

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

45

Odp: [S] Aprilia SXV 450 bez silnika

Dzinkss napisał/a:

Tylko do 2008r. Bardzo dobrze niech mój kumpel od 570 sie buja, myślał ze za leżenie i wymianki olejów i pizdu mizdu pogaduchy przy tym tez mu sie należy. O taki chuuuu;)

Tak jest, darmozjadom(cały czas jeżdżącym na dodatek) nie dawać!

https://www.bikepics.com/members/81