1

Temat: Regulamin Lublin 11 maj 2008

Widział ktoś gdzieś w sieci regulamin lub harmonogram ?
Nic nie mogę znaleźć ...

Pozdrawiam,

Jaro

2

Odp: Regulamin Lublin 11 maj 2008

Tam nie funkcjonują przecież takie rzeczy jak regulamin a tym bardziej harmonogram :).
Trzeba być około 8 rano i mieć czas do 18.
Zabrać ze sobą wodę, prąd i jedzenie.

3

Odp: Regulamin Lublin 11 maj 2008

a tu Państwa zdziwnie, nie mogę odpowiadać za nie swój klub ale starać się by lubelskie zawody były bardzo dobrze zorganizowane to mój obowiązek... Powiem tak że od czwartku tor jest nasz... 50zł wjazd w czwartek i 50zł w piątek, po zawodach w biłgoraju jak ktoś chce może przyjechać się przejechać jeszcze po torze, rozstawić naiot i co będzie mu potrzebne bo od soboty do niedzieli będzie już prąd i ochroniaż, który będzie pilnował toru przez noc. Tor jest w fazie końcowej(chodzi o teren) jedyne co mnie boli to opady deszczu, ponieważ ziemia mimo ubijania i ułożenie betonowych trelinek ziemią na skoku siada, mam nadzieję że na treningach się wszystko ułoży i poprawimy perfekcyjnie teren. W czwartek rano KM Pionier Ma wbijać już paliki by każdy na treningu wiedział jak dokładnie będzie przebiegać trasa....

ZAPRASZAM WSZYTKICH OD CZWARTKU

Co do harmonogramu to postaram się by był jak najszybciej.

KACZOR

4

Odp: Regulamin Lublin 11 maj 2008

Kaczor. Jesli zawody w Bilgoraju skończą się kolo 16:30, to myśle, że najwczesniej da rade zjawic sie na Zemborzyckiej kolo 18:30.
Do ktorej bedzie mozna potrenowac?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5

Odp: Regulamin Lublin 11 maj 2008

myślę że do 19:30 namówię organizatora...

KACZOR