1

Temat: jakie buty forma czy alpinestars?

co polecacie może ktoś miał do czynienia z alpinestarsami tech 3 i forma TERRAIN tx
jak myślicie zawias lepszy czy może alpiny?

[url]http://www.allegro.pl/item1106737540_forma_terrain_tx_z_zawiasem_hit_cross_enduro_atv.html[/url]

2

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

Jakbs chciał alpinestarsy to pisz na PW załatwie w lepszej cenie:)

3

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

mam tech 3 i w ogole nie przeszkadza mi brak zawiasu

4

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

Nawet się nie zastanawiaj bierz TECH3-mega wygodne i wytrzymałe,mam takie od półtora sezonu.

5

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

A podeszwa Wam nie znika w TECH3? Macie te typu kalosz czy z podeszwą enduro?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

A ja powiem tak: Wymienna podeszwa, skarpeta, zawias to podstawa!!!  czy treningi czy miasto podeszwa sie zużywa kupiłem używane jak nowe formy dominatory i jestem zadowolony ! kiedyś w terenie używałem sidi raptorów bez skarpety i zawiasu i też byłem zadowolony ale to była inna epoka  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

7

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

Jak ja kupowałem swoje ladżery to przymierzałem te formy i były jakieś średnie.
Przymierzyłem SIDI Crossfire i nie chciałem ich zdejmować.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

ja kupe czasu latałem w tech3 wiele razy w nich podeszfy wymieniałem i złego słowa nie mogeo nich powiedziec naprawde elegancki bucik, aktualnie mam tech 7 sm z wymienną podeszfa w 3 kawałkach na srubkach  i to jest wogóle bajka ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

9

Odp: jakie buty forma czy alpinestars?

cross napisał/a:

ja kupe czasu latałem w tech3 wiele razy w nich podeszfy wymieniałem i złego słowa nie mogeo nich powiedziec naprawde elegancki bucik, aktualnie mam tech 7 sm z wymienną podeszfa w 3 kawałkach na srubkach  i to jest wogóle bajka ;)


zaklepane biore tech 3 zwłaszcza ze mam w okazyjnej cenie nowki :)
dzieki za pomoc i sugestię