1

Temat: [S] KTM EXC 450 rfs

Sprzedam swojego KTM więcej informacji w ogłoszeniu:

[url]http://otomoto.pl/oferta/ktm-exc-450-zarejestrowany-w-idealnym-stanie-nie-sx-f-rmz-wr-crf-525-ID6yARgl.html[/url]



Cena dla forum 14 500, zdaje sobie sprawę że drogo, ale i pewnie.

2

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Wszyscy bedą brzęczeć ze cena (a nie oszczedzili Cię u W.)itd. ale jak znam życie to pójdzie moment bo sprzęt konkret, przygotowany na kolejnych ładnych pare lat.
ps. Tyle kasy zostawiłeś u nich i musiałeś do lidz. z gaźnikiem sie bujać? Nie wierzę ze ten czarny gościu (on chyba teraz zawiasy robi) nie ogarnął by gaźnika jak byś mu powiedział co i jak, a ma wiedzę i zawsze konkret mozna z nim pogadać:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

3

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

no generalnie 14500  za 13 letnie moto - co kto lubi :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

levis napisał/a:

no generalnie 14500  za 13 letnie moto - co kto lubi :)

A to nie wiesz jakie teraz tendencje rynkowe? Nawet Bergi sprzed 2008r po prawie 20tysi teraz chodzą i sie ludzie o nie biją;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

To dlatego normalną ceną jest 33000 za motocykl z 2014r  TM w pełnej opcji.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

6

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Gaźnik był ogarnięty po Wojciechowiczu, ale ja chciałem żeby było lepiej. Tam robili wszystko na szybko bo wieczna kolejka i mają innych klientów którzy potrzebowali na już a byli dla nich priorytetem (zawodnicy itp.) Pan Olszewski dostroił tak jak ja tego oczekiwałem od początku.  Co do ceny zgodzę się z wami, ale patrząc na ceny innych zadbanych RFS ten się jakoś specjalnie nie wyróżnia, a dopieszczone są takie "pierdółki" które bez stosowania patentów pochłaniają naprawdę sporo kasy. Osobiście nie spotkałem jeszcze KTM RFS w takim stanie, ale nie twierdze że jest to nierealne. Mój specjalnie tańszy nie będzie bo przestał tyle lat to tym bardziej kilka następnych mu nie zrobi różnicy, a nóż może kiedyś nauczę się jeździć na tyle że i na 450 bedę w stanie wsiąść.

7

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Poczekaj parę lat to jeszcze mu wartość wzrośnie. Tak w 2023 to będzie unikat !!!

-------------------
hmmmm...

8

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

levis napisał/a:

no generalnie 14500  za 13 letnie moto - co kto lubi :)

Levis za 13 koła to teraz sprzęty do remontu sprzedają , rynek supermoto/cross zmierza naprawdę w ciekawym kierunku....

CRF450R SM

9

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Levis za 13 koła to teraz sprzęty do remontu sprzedają , rynek supermoto/cross zmierza naprawdę w ciekawym kierunku....

za 13 tyś można dużo młodszego i w niezłym stanie kupić  (moim danie nieporozumieniu kupować starocie za wysoką cenę ,jednak nowsze ma inne rozwiązania dużo rzeczy polepszone usprawnione )

WR450F 13r  &  CRF450X

10

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

ravlos napisał/a:

za 13 tyś można dużo młodszego i w niezłym stanie kupić(...)jednak nowsze ma inne rozwiązania dużo rzeczy polepszone usprawnione

No np. wiecznie jebiący się uszczelniacz i ginący olej w rocznikach 2008, jeszcze młodsze roczniki to już niestety cena wyższa. Pół roku temu Raku za 15k wystawiał 525, no i sprzedał. RFS zawsze będzie poszukiwany(trwałość + ceny remontu), jakbyś go drabina za 14k wystawił na początku września to bym brał od ręki.

EXC 525 in progress

11

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

adrmln90 napisał/a:
levis napisał/a:

no generalnie 14500  za 13 letnie moto - co kto lubi :)

Levis za 13 koła to teraz sprzęty do remontu sprzedają , rynek supermoto/cross zmierza naprawdę w ciekawym kierunku....

... co nie zmienia faktu, że to jest chora sytuacja i niczym nie uzasadniony owczy pęd! :))
Oczywiście ceny są takie jakie ludzie są gotowi zapłacić. Rynek weryfikuje wszystko - warto jednak pamiętać, że 3/4 ludzi w tym kraju nie czyta książek a jedyną rozrywką dla nich jest pałowanie się nad bandą milionerów ganiających po kawałku trawy za balonem napełnionymi powietrzem. ;)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

12

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Spidi napisał/a:

Rynek weryfikuje wszystko - warto jednak pamiętać, że 3/4 ludzi w tym kraju nie czyta książek a jedyną rozrywką dla nich jest pałowanie się nad bandą milionerów ganiających po kawałku trawy za balonem napełnionymi powietrzem. ;)


Jestem prosty chłopak, nie lubię udawać że coś rozumiem jeśli tak nie jest. SPIDI proszę Cię przełóż mi to na chłopski język bo nie złapałem o co chodzi:P A wydaje mi się to warte zrozumienia;)

13

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Spidi napisał/a:

3/4 ludzi (...) jedyną rozrywką dla nich jest pałowanie się nad bandą milionerów ganiających po kawałku trawy za balonem napełnionymi powietrzem. ;)

Że co? :D
Drabina, przesadziłeś z ceną, jest za niska - [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-exc-525-a2-CID5-IDhIrKB.html#301fc4036d;promoted[/url]

EXC 525 in progress

14

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Dziku napisał/a:
ravlos napisał/a:

za 13 tyś można dużo młodszego i w niezłym stanie kupić(...)jednak nowsze ma inne rozwiązania dużo rzeczy polepszone usprawnione

No np. wiecznie jebiący się uszczelniacz i ginący olej w rocznikach 2008, jeszcze młodsze roczniki to już niestety cena wyższa. Pół roku temu Raku za 15k wystawiał 525, no i sprzedał. RFS zawsze będzie poszukiwany(trwałość + ceny remontu), jakbyś go drabina za 14k wystawił na początku września to bym brał od ręki.

motoryzacja nie kończy się na KTM-ach

WR450F 13r  &  CRF450X

15

Odp: [S] KTM EXC 450 rfs

Hm...temat jest o KTM, to, że za cenę z ogłoszenia można kupić np. Husqvarnę na wtrysku to ja wiem.

EXC 525 in progress