16

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

Jeśli nie polecasz homologowanej lampy to chyba poszukam jakichś używanych oryginałów ktm'owskich. No chyba że holologacja E4 oznacza duże dużo lepiej świeć w stosunku do E9 ;). Tak czy inaczej dzięki za pomoc.

17

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

No KTM - owska to wypala dziury w asfalcie ;-). E4 i E9 to oznaczenie kraju producenta.
"Niektóre oznaczenia: E1-Niemcy, E2- Francja, E3- Włochy, E4- Holandia, E5- Szwecja, E6- Belgia, E7 – Węgry, E8- Czechy, E9- Hiszpania, E10- Jugosławia, E11- Anglia, E12- Austria, E20- Poland, E21-Portugalia."

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

A gdzie jest napisane ze nie polecam? Mi chodzi o to ze w tego typu moto wszystkie te lampy świecą jak by chciały a nie mogły i nie ważne jakie E.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

19

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

Jak chcesz żeby dobrze świeciło to zbadaj ofertę enduro tech. Ale tanio nie jest.

PBM

20

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

I bez homo :-(

DR-Z 400ESM sold

21 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2016-10-21 13:32:54)

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

homo sromo, z 8 lat temu miałem w KX'ie zamontowaną na tył taką małą ledową prostokątną lampeczkę. Napisów na niej z oznaczeniami homologacji co nie miara i do tego ori UFO gdzie dawała mocniej niż w niejednym samochodzie. Gościu podszedł i stwierdził, że jest za mała (wielkościowo), mimo homologacji i to, że naprawdę dobrze świeciła uparł się, że jest z niego znawca i on wie, że w enduro są takie duże prostokątne (jak się popatrzy na te z lat '80 to faktycznie tam takie są) i nie chciał podbić. Znajomy do psa założył ori UFO z dużym prostokątnym reflektorem (z homo) to nie chcieli mu podbić bo mocowana na gumach itd itp. Jak trafisz na nadgorliwca to i homo nie pomoże tym bardziej w tych czasach jak się srają, że milicjanty sprawdzają po nich. Jak chcesz z homo i aby dobrze świeciło to kup jakąś i przerób. Każda świeci jakby chciała, a nie mogła bo tam chyba 35W max idzie. Sporo znajomych do psów przerabiało na H4 i było już git, ja kiedyś w swoim dużą soczewę wpasowałem i też po problemie, badania przechodziło (co prawda z 10 lat temu hehe). Pzdr.

EDIT:
tu jakąś fotkę znalazłem swojej kawy gdzie widać soczewkę. Ja osobiście kombinował bym z przeróbką na H4 jak ma być to do enduro/SM o ile da rady tyle pociągnąć

http://vader.joemonster.org/upload/rxa/15706444f1b6f6622.jpg

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

22

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

Dzinkss, Takie odebrałem wrażenie czytając to co piszesz, jeśli jest inaczej to sorry ;). Nie zależy mi na lapie która światłem topi asfalt, ale też nie chce takiej która daje światło latarki czołowej. Chce być dobrze widoczny i widzieć wszystko co powinienem przed sobą mając normalnie świecącą lampę i zastanawia mnie czy właśnie tamta da mi taki efekt.

23

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

Jak ją juz bede miał w garści to zrobię zdjęcie i pokaże jak swieci. Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

24

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

Szukaj czegoś z H4, reszta świecie jednakowo, czyli chujowo, ale drzewo przed nosem zobaczysz, więc może Ci wystarczy.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

25

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

Ok, dzięki wszystkim :)

26

Odp: Lampa KTM EXC, oryginał?

Ta lampa podejdzie żeby jeździć po UK?

EXC 525 in progress