1

Temat: LC4.Warszawa

Witam moje pszukiwania godnego następcy horneta trwają.Pytanie do terrorystów z Warszawy.Moze ktoś zna tego sprzęta i podpowie czy warto za niego się zabierac.Z góry dziękuję za wszelkie rady i opinie.
[url]http://moto.allegro.pl/item1100624997_ktm_lc4_smc_660_high_flow_supermoto.html[/url]

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

2

Odp: LC4.Warszawa

A skąd Ty Bartolini jesteś? To moje bliskie okolice ale moto nie znam...  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: LC4.Warszawa

Też mam blisko(Żyrardów), tylko staram się zasięgnąc waszej opini , może ktoś zna sprzęta.

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

4 Ostatnio edytowany przez rafax (2010-07-09 19:22:50)

Odp: LC4.Warszawa

Z tego co pisał własciciel jak sie interesowalem (poczatek maja) to do zrobienia uszczelniacze przod i opony, gaznik i zawory robil przed poprzednim sezonem - troche dawno jak na 660 chyba - ale nie potrafil powiedziec ile km od tamtej przejechal ani ile motocykl ma w sumie przejechane.

5

Odp: LC4.Warszawa

rafax napisał/a:

Z tego co pisał własciciel jak sie interesowalem (poczatek maja) to do zrobienia uszczelniacze przod i opony, gaznik i zawory robil przed poprzednim sezonem - troche dawno jak na 660 chyba - ale nie potrafil powiedziec ile km od tamtej przejechal ani ile motocykl ma w sumie przejechane.

Czyli trochę mało wiarygodny.Albo nic z nim nie robił albo cierpi na zaniki w pamieci.Dzieki serdeczne

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...