1

Temat: Triumph Speed Triple 1050 zamiana na torowke

[url]http://otomoto.pl/oferta/triumph-speed-triple-speed-triple-1050-sety-crash-pad-kierownica-lsl-wydech-shark-pelna-dok-ID6yzAeZ.html[/url]

2

Odp: Triumph Speed Triple 1050 zamiana na torowke

pw

3

Odp: Triumph Speed Triple 1050 zamiana na torowke

Jak chcesz to mogę sie zamienić za MT-07 z 2015 z Fvat;)

4

Odp: Triumph Speed Triple 1050 zamiana na torowke

MAĆKO napisał/a:

Jak chcesz to mogę sie zamienić za MT-07 z 2015 z Fvat;)

Podeslij wiecej info na pw. Mozna to rozwazyc :)

5

Odp: Triumph Speed Triple 1050 zamiana na torowke

Spontanicznie napisałem w sumie. Dostałem przez tego posta zapytanie od użytkownika który ma dziobala w podobno fajnym stanie a tego właśnie mi na co dzień brakuje czyli możliwości zjechania z drogi na szutry. Zobaczymy, jak nic z tego nie wyjdzie to się może odezwę. Triumpha zawsze chciałem mieć ale nie ukrywam że była by to krótka znajomość na zasadzie "odhaczenia" bo jak wcześniej wspomniałem nie tego do konca szukam;)

6

Odp: Triumph Speed Triple 1050 zamiana na torowke

MAĆKO napisał/a:

Spontanicznie napisałem w sumie. Dostałem przez tego posta zapytanie od użytkownika który ma dziobala w podobno fajnym stanie a tego właśnie mi na co dzień brakuje czyli możliwości zjechania z drogi na szutry. Zobaczymy, jak nic z tego nie wyjdzie to się może odezwę. Triumpha zawsze chciałem mieć ale nie ukrywam że była by to krótka znajomość na zasadzie "odhaczenia" bo jak wcześniej wspomniałem nie tego do konca szukam;)

Tez dostalem oferte na dziobala. Totalnie nie dla mnie moto tak wiec dogadujcie sie zeby kazdy byl zadowolony :)