10,996

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Z własnego doświadczenia - Husabergi... bardzo fajne motocykle! :)
Bardzo miło wspominam mojego, rzeczy typu klocki, łańcuch, filtry, tłoki itp. bez problemu dostępne na stronach typu Allegro itp.

Żeby nie było :)
[url]http://allegro.pl/ktm-690sm-supermoto-fvat-23-lzejszy-od-smc-i6409197284.html[/url]

Jedni zbierają znaczki, Drudzy chodzą do kina... A MY LUBIMY, JAK NAM SKACZE ADRENALINA!

10,997

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]http://allegro.pl/ktm-smr-450-z-homologacja-rozrusznik-i6438138405.html#thumb/2[/url]

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

10,998

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Fura od paczka. W sensie wynika tak z opisu, ze kiedys nia jezdzil. Domin ma juz na nia hrapke :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

10,999

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

kolego Dziku niestety jeśli doszłoby do zakupu to wolałbym zostawić rezerwę gotówki na ewentualne naprawy bieżące, szukałem raczej motocykla do tych 8-9k dlatego jak oglądałem Wr-ki to wszystkie roczniki starsze niż 2005 (oczywiście nie mówię że każda sztuka z tego roku jest zmęczona itp). Niby nie mam daleko do Poznania, ale totalnie nie wiem na co zwrócić uwagę przy husabergach....

11,000

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Husaberg ma odpalać i jechać. Jak to spełnia to połowa sukcesu.
Ma zapierdalać bo Husabergi zapierdalają. Jak zapierdala to druga połowa sukcesu.
Ostatnia sprawa dobrze żeby silnik był suchy. Nie pocił się i nie ciekł. Nie zostawiał pod sobą plamy oleju.

Koniec. Jak spełnia wszystkie 3 powyższe punkty to można myśleć o kupnie.
Pozostałe jakieś kwiatki da się łatwo usunąć bo co tam masz  - koła zawieszenie i kilka plastików.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11,001

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

no najbardziej się martwię o silnik, tak jak napisałeś zawieszenie, hamulce, plastiki nie wyciągną tyle kasy co remont silnika :> Ok, w takim razie umówię się z gościem na jakiś dzień i zrobię sobie wycieczkę do Poznania. Tak swoją drogą według was cena jest atrakcyjna czy raczej rynkowa, za dużo nie ma takich motocykli na allegro i nie ma do czego porównać.

11,002

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Cena nie jest zła bo ma homologację a sprzęty z takim bajerem zawsze są 2-3k zł droższe.

11,003

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tedi90 napisał/a:

no najbardziej się martwię o silnik, tak jak napisałeś zawieszenie, hamulce, plastiki nie wyciągną tyle kasy co remont silnika :> Ok, w takim razie umówię się z gościem na jakiś dzień i zrobię sobie wycieczkę do Poznania. Tak swoją drogą według was cena jest atrakcyjna czy raczej rynkowa, za dużo nie ma takich motocykli na allegro i nie ma do czego porównać.

jak juz szukasz egzotyka to zastanow sie nad Aprilia rxv. Maja swoje bolaczki, ale jak sie je porobi to niezawodne wytrzymale fury. 200-300 motogodzin na serii. No i papier maja...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11,004

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Nie szukałem egzotyka, po prostu przeglądałem enduro (zależy mi na dużych kołach, bo zamierzam co najmniej połowę czasu spędzać w terenie). Ktm exc drogi i do 9k naprawdę ciężko coś znaleźć, Husqvarne miałem kiedyś sm610 i raczej źle wspominam, Yamahy przeglądam cały czas, ale wiadomo trzymają cenę i w moim budżecie to max 2005r. Zainteresowałem się Husabergiem bo osprzęt ma dobry, jest bardzo lekki no i oczywiście jest tańszy niż reszta. Boję się tylko, że cena jest taka a nie inna ze względu na awaryjność sprzętu. Aprillia bardzo mi się podoba, ale widzę tam v2 czyli koszt x2 :D Widzę w podpisie, że upalasz coś takiego. Jak to się sprawuje?

11,005 Ostatnio edytowany przez karol128 (2016-08-23 10:15:40)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Myślałem, że chodzi ci o SMR. Husabergi to raczej sprzęt dla mechanika z workiem pieniędzy, jamaszka będzie dużo mniej kosztowna.

11,006 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2016-08-23 10:17:47)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tedi90 napisał/a:

...Aprillia bardzo mi się podoba... Jak to się sprawuje?

tak w skrócie to "bzium, bzium, buum" hehehe

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

11,007

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tedi90 napisał/a:

Nie szukałem egzotyka, po prostu przeglądałem enduro (zależy mi na dużych kołach, bo zamierzam co najmniej połowę czasu spędzać w terenie). Ktm exc drogi i do 9k naprawdę ciężko coś znaleźć, Husqvarne miałem kiedyś sm610 i raczej źle wspominam, Yamahy przeglądam cały czas, ale wiadomo trzymają cenę i w moim budżecie to max 2005r. Zainteresowałem się Husabergiem bo osprzęt ma dobry, jest bardzo lekki no i oczywiście jest tańszy niż reszta. Boję się tylko, że cena jest taka a nie inna ze względu na awaryjność sprzętu. Aprillia bardzo mi się podoba, ale widzę tam v2 czyli koszt x2 :D Widzę w podpisie, że upalasz coś takiego. Jak to się sprawuje?

Jak szukasz coś do 9k to Mój brat ma YZ426 z dwoma kompletami kół. [url]http://forum.supermoto.pl/topic35833-yz-426-sm-enduro-z-rejestracja.html[/url] w papierach jest 2005 ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

11,008

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Przewinęło mi się kiedyś to ogłoszenie. W papierach 2005, rama zmieniana z wr ? Jeśli to jest YZ to rozumiem, że skrzynia jest czterobiegowa ?

11,009

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Omijać z daleka znam moto jest max warta z 4k!!!!

[url]http://olx.pl/oferta/yamaha-wr-450f-CID5-IDh4t5f.html#058a22f8d0[/url]

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

11,010 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-08-23 10:54:53)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tedi90 napisał/a:

Przewinęło mi się kiedyś to ogłoszenie. W papierach 2005, rama zmieniana z wr ? Jeśli to jest YZ to rozumiem, że skrzynia jest czterobiegowa ?

Skrzynia 5 biegów.  1998 - 2002 Yamaha YZ400/426F - 5 Speed
Rama itp wszystko YZ.
2005 się pojawiło, bo ktoś tak przetłumaczył dokumenty importowe. Było dużo wyjaśniania w urzędach, ale już nie ma "lipy"

Pozdrawiam,
Piotrek