10,951 Ostatnio edytowany przez Dziku (2016-08-10 19:02:37)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Geras napisał/a:

[url]http://olx.pl/oferta/gas-gas-450-rejestracja-oc-CID5-IDctq5N.html#d32720f707[/url]
jest się czego bać?

Jest, to GAS GAS na wtrysku z 2003 :D, moto było zatarte (czy tam korba jebła nie pamiętam) i wystawione za 5 koła, ktoś kupił i zrobił. Popatrz za cenami części i ich dostępnością, a także na wady modelu na zagranicznych forach (bendix rozrusznika chyba 1200 zł, jakiś pierd w trybach rozrusznika podobnie - i własnie te graty najczęściej się pierdzielą), za tą cenę wolałbym drz 400 do której masz sryliard części tuningowych, big bory , ostre wałki za śmieszne pieniądze (jak chcesz mieć więcej niz 400ccm).

EXC 525 in progress

10,952

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Za to lubię to forum :)

10,953

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]http://olx.pl/oferta/husqvarna-smr-450-CID5-IDgZMMb.html#9a9281ada0[/url] Ktoś coś ?

10,954

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Hehe to ja pierwszy:D Stary nie rób tego:P

10,955

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Czy ktoś kojarzy tego sprzęta, lub wypowie się czy warto ?
[url]http://olx.pl/oferta/ktm-660-smc-CID5-IDgRS2H.html#de682435a6[/url]

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

10,956

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jak jesteś zainteresowany mam na sprzedaż SMC 660 2007r. 2x Akrapovic ;)

Jedni zbierają znaczki, Drudzy chodzą do kina... A MY LUBIMY, JAK NAM SKACZE ADRENALINA!

10,957

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Raczej nie ten przedział cenowy ;)

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

10,958

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-640-smc-supermoto-2007r-660-lc4-625-CID5-IDg3MvT.html[/url]
Byłem, widziałem, przejechałem 800km bez sensu.
Przez telefon typ mówi, że jedyna rzecz jaka nie działa to licznik - czasami nie kontaktuje. Na miejscu okazuje się że licznik nie jest oryginalny tylko akcesoryjny i faktycznie nie działa. Plastiki oryginalne lane z czarnego są dodatkowo polakierowane na czarno - dla mnie niedopuszczalne, żeby lakierować elastyczny plastik.
NAJWAŻNIEJSZE - typ cały czas się upiera, że rocznik motocykla to 2007, a jednak gówno prawda bo po VINie wychodzi na kwiecień 2006. I nie do wytłumaczenia jest to, że wg numeru ramy jest 2006, bo on na przeglądzie załatwił, że w dokumentach jest 2007.
Wg sprzedającego zaletą jest niepowycierana rama od butów. Jasne, że jest niepowycierana skoro jest malowana - poprzyklejane paprochy przy lakierowaniu.
Poza tym, motocykl jedzie bardzo słabo. Przełożenia jakie ma to 17/48.
Szukam dalej.

10,959 Ostatnio edytowany przez helmex (2016-08-15 15:06:21)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

mam wrażenie ze jestes niepoważnym facetem,   to jest 10 letnie moto  rama ma prawo byc lakierowana. licznik  moża naprawic. plastiki to ch*j.  przy takim przełożeniu  na czarnym bedzie sie wydawać ze biegi krótkie i słabo idzie,  jezdziłes kiedys  640. nie mówie tu o jechaniu kilometra tylko o wypaleniu przynajmniej zbiornika,  za 12k mysle ze fura spoko
edit jeszcze nie ten temat co powinien.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

10,960

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Prawda, musisz Badyl szukać jakiegoś szosowego precla bo przy SM to nie znajdziesz raczej ideału w oryginale bo tym się tak nie jeździ i przy normalnej eksploatacji jest to niemożliwe moim zdaniem.

10,961

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Okej, opisałem swoje spostrzeżenia odnośnie tego motocykla. w tym temacie bardzo często pojawia się fura i ktoś pyta czy ktoś to oglądał. Egzemplarz z ogloszenia który umieściłem wpada w oko,kiedy przegląda się olx'a. Być może mam zbyt pedantyczne podejście do zakupu sm.

10,962

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

napisałeś ze nie ciekawe jeżeli uwaażasz ze nie ciekawe to jest osobny temat,  tok to juz jest jeden przyjedzie  powie ze chujowy a drugi pojedzie zbije z ceny i ma sprzęt kose

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

10,963

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Tez mam rocznikowo 2006, a w dowodzie 2007 co w tym dziwnego ? Muszę chyba wyjebac w takim razie na śmietnik moto skoro to niedopuszczalne... Masz pojęcie ;)

KTM 625 SMC

10,964

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

RADIZZLE napisał/a:

Tez mam rocznikowo 2006, a w dowodzie 2007 co w tym dziwnego ? Muszę chyba wyjebac w takim razie na śmietnik moto skoro to niedopuszczalne... Masz pojęcie ;)

Jak masz w ogłoszeniu napisane 2007 jakiegokolwiek pojazdu, jedziesz oglądać i na miejscu okazuje się że jednak jest 2006 to skaczesz z radości?
Szukam czegoś konkretnego, czytam ogłoszenia dokładnie, słucham co mówi do mnie sprzedający, a potem to weryfikuje na żywo. Nie zgadza się to się targuję. W tym przypadku cena na miejscu dla mnie nie była adekwatna do sprzedawanego motocykla.
Faktycznie, następnym razem będę siedział cicho. Niech sobie ktoś jebnie 1000km przez Polskę bo nikt nie był łaskaw napisać swoich uwag odnośnie ogłoszenia na forum.

Widzę, że jak nowy na forum to trzeba zjechać lamusa. Miło dołączyć do grona SM.

10,965

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Myśle, ze akurat ta kwestia z rocznikiem nie świadczy o tym, ze to przekładka ramy czy inny syf, ale jak najbardziej Cię rozumiem. U mnie całość jak z fabryki nic nie zmieniane i w dowodzie 2007 po VIN 2006. To nie dyskwalifikuje motocykla... Rozumiem jak po sprzęcie widać, ze jego wygląd nie jest adekwatny do rocznika, można sie przyczepić.

Nikt Cię nie jedzie, tylko próbuje w racjonalny sposób ukierunkować na podejście do tego jak może wyglądać supermoto. To nie czopek z frędzelkami i chromami, tu sie wyjebiesz tam sie wyjebiesz i masz widoczne ślady eksploatacji. Wiadomo, ze każdy chce sprzęta w jak najlepszym stanie wizualnym jak i technicznym.

KTM 625 SMC