1

Temat: Kupię supermoto.

Witam.

Czy ktoś ma namiar bądź sam chce sprzedać supermoto? Najlepiej by było żeby było w dobrym stanie i w rejonie do 100 km od rejonu Nowego Dworu Gd. Nie mam możliwości transportu motocykla dlatego jedyna opcja jest powrót na kołach. Budżet do 10 tyś. Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.

2

Odp: Kupię supermoto.

każdy sm wejdzie w sredniego sedana,

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

3

Odp: Kupię supermoto.

jakieś więcej info by się sprzydało. Jaka pojemność , szukasz wyczyna czy bardziej spokojnego sm , jakie doświadczenie na motocyklach masz itp etc usw

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

4

Odp: Kupię supermoto.

Mam kombi ale nawet jakbym złożył kanapę to raczej wiele tam nie wejdzie, chociaż wszystkiego jeszcze w życiu nie widziałem.

Nie szukam wyczynowego supermoto. Myślałem raczej o czymś w rodzaju TTR 600 czy XT 600.
Doświadczenie na motocyklach to będzie jakieś 5 lat na różnych szosowych motocyklach. Najmocniejszy jaki miałem to była SV650S więc nie jakiś tam super potwór.

Pozdrawiam.

5

Odp: Kupię supermoto.

za 10k kupujesz XTX660 i jesteś happy, nie kupuj starego XTka albo ttr bo się uwkurwiasz z gaźnikiem i jego humorkami.

6

Odp: Kupię supermoto.

ja w moim sedanie przewiozłem Kx 125, to w kombiaku spokojnie przetransportujesz SM :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

7 Ostatnio edytowany przez Geras (2016-08-10 22:44:27)

Odp: Kupię supermoto.

MAĆKO napisał/a:

za 10k kupujesz XTX660 i jesteś happy, nie kupuj starego XTka albo ttr bo się uwkurwiasz z gaźnikiem i jego humorkami.

Nie jesteś :) miałem, sprzedałem i szukam czegoś lekkiego. Aczkolwiek faktycznie zależy od priorytetów, jeśli tylko do miasta to polecam w 100%, świetny sprzęt,  w piachu daje popalić swoją wagą

8

Odp: Kupię supermoto.

Ja Focusem w kombi wiozłem KTM-a Lc4 więc nie panikuj (wystarczy wykręcić przednie koło błotnik i lampę)

9

Odp: Kupię supermoto.

wynajęcie busa nie jest drogie.

dabljuer250x

10

Odp: Kupię supermoto.

Ja w tico przewiozłem pare razy crossa xD dla niedowiarków mogę wrzucić foty :P

A wracając do tematu to mam 620 duke na sprzedaż, kasa sporo mniejsza a stosunek mocy do masy myślę że sporo lepszy niż w xtx660 :P