1,006

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jak się fachowo/handlowo nazywa zapinka do spinania zawieszenia na starcie?

1,007

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Materka napisał/a:

Jak się fachowo/handlowo nazywa zapinka do spinania zawieszenia na starcie?

Nie  chce spalić gafy , ale nie chodzi ci o blokadę amortyzatora (launch control)

Ktm#exc#525#sm

1,008

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Tak, dzięki :-)

1,009

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

LukAs_WPR napisał/a:

Taki. Zdjęcie z internetu :
PunBB bbcode test
Styki sprawdzałem od razu jak się to zrobiło, mocowanie przewodów do akumulatora też powinno być ok. Ostatnio dokręciłem mocno bo od wstrząsów się luzowało, ale wtedy rozrusznik raz działał, a raz nie, z licznikiem zawsze było ok.

Wraca temat mojego licznika. Kable sprawdzone, styki sprawdzone i przeczyszczone, a licznik dalej wariuje. Możliwe, że sam czujnik albo licznik się popsuł?

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

1,010

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

racek napisał/a:
Materka napisał/a:

Jak się fachowo/handlowo nazywa zapinka do spinania zawieszenia na starcie?

Nie  chce spalić gafy , ale nie chodzi ci o blokadę amortyzatora (launch control)

A nie czasami o blokadę przedniego zawieszenia? Tzw "szybki start"?

Kuba #18

1,011

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Z innej beczki moze ktoś podpowie z czego zrobić crash pad na wydech bo wąż gazowy miałem Ale się stopil i nie wiem  Już z czego

Kuba #18

1,012

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Lukas wariuje na postoju, czy tylko w trakcie jazdy? Jak na postoju to po prostu odłącz czujnik.

PBM

1,013

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Martinez18 napisał/a:

Z innej beczki moze ktoś podpowie z czego zrobić crash pad na wydech bo wąż gazowy miałem Ale się stopil i nie wiem  Już z czego

Kup sobie wąż podciśnieniowy, albo poczytaj jakie jeszcze ludzie stosowali:
[url]http://forum.supermoto.pl/topic22094-zrob-to-sam-crashpad-na-wydech-slider-protector.html[/url]

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22925514

1,014

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

DumDum napisał/a:

Lukas wariuje na postoju, czy tylko w trakcie jazdy? Jak na postoju to po prostu odłącz czujnik.

Tylko podczas jazdy. Na postoju wszystko w porządku.

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

1,015

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Martinez18 napisał/a:

Z innej beczki moze ktoś podpowie z czego zrobić crash pad na wydech bo wąż gazowy miałem Ale się stopil i nie wiem  Już z czego

Twój wydech za bardzo się grzeje więc możliwe że żaden wąż nie da rady - miałem tak w DRZ.
Nie wiem jaki masz tłumik ale może już brakuje w nim waty i dlatego tak się nagrzewa?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,016

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzisiaj przy demontażu tylnej opony okazało się ze miałem w niej zamontowany muss tylko ze jest przerwany kawałek około 20 cm się oderwał ktoś się orientuje czy mogę z powrotem to zamontować czy może lepiej go skleić czy po prostu wywalić i dać zwykła dętkę ?

1,017

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Zdjęcie pokaż - będzie łatwiej się określić. Może się jeszcze nadawać...

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

1,018 Ostatnio edytowany przez azek (2016-07-27 19:23:09)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Spidi napisał/a:

Zdjęcie pokaż - będzie łatwiej się określić. Może się jeszcze nadawać...

Takie wystarczą czy całości ?
[url=http://imageshack.com/a/img922/9859/4EhVEn.jpg/]Zdjęcie 1[/url]
[url=http://imageshack.com/a/img923/7137/6cuFx8.jpg/]Zdjęcie 2[/url]

1,019

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzis podczas regulacji zaworow w 525exc zauwazylem ze dzwigienka zaworowa ma dosc spory luz na boki od strony wydechu,od strony ssacych tego nie ma,no moze naprawde delikatny prawie nie wyczowalny. To normalne czy cos jest zuzyte,bo nie wiem czy latac dalej?

1,020

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Maksymalny luz wg serwisówki powinien wynosić 0,1mm. Luz zmierzysz szczelinomierzem. W LC4 normalną procedurą jest kasowanie luzu podkładkami. Zajrzyj do katalogu części zamiennych LC4 i sprawdź wymiary tych podkładek, może będą pasować na ośki dźwigienek zaworowych w EXC.