1 Ostatnio edytowany przez paczek (2016-07-20 22:02:50)

Temat: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Witam,
Poniżej link do licytacji

[url]http://allegro.pl/apple-iphone-6s-128gb-space-gray-nowy-salon-polska-i6355877471.html#thumb/1[/url]

Telefon z polskiego salonu, nie jest to jakaś wersja na UK czy Chiny.

Cena do oddania 3250 :)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

2

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Sorry muszę to napisać nawet kosztem linczu ale nigdy nie zrozumiem po ch** komuś tak drogi telefon... no nie zrozumiem.

3

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

bo przedłużenie penisa kosztuje dużo więcej.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

4

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Ten telefon ma zapierdzielać w wymagających aplikacjach, robić parę wątków jednocześnie. Drogi? Niektórzy będą na niego odkładali pół roku, a dla innych to tylko tygodniówka.

EXC 525 in progress

5

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

naprzykład  przy moim trybie zycia ten telefon wytrzymał by max tydzien, jestem chyba jedyną osoba w moim otoczeniu która niema dotykowego telefonu.  akcja zycia utopienie telefonu w oleju silnikowym. :D  jezeli komus potrzebny do pracy jak najbardziej na plus, jezeli do szpanowania  bo tata kupi to  sie tylko marnuje,   chodzic zbbierac pokemony mozna i takim za 1000 chyba :D

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

6

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

helmex napisał/a:

naprzykład  przy moim trybie zycia ten telefon wytrzymał by max tydzien, jestem chyba jedyną osoba w moim otoczeniu która niema dotykowego telefonu.  akcja zycia utopienie telefonu w oleju silnikowym. :D  jezeli komus potrzebny do pracy jak najbardziej na plus, jezeli do szpanowania  bo tata kupi to  sie tylko marnuje,   chodzic zbbierac pokemony mozna i takim za 1000 chyba :D

ja mam 6300 :)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

7 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2016-07-20 23:57:57)

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Ja też mam na klawisze nokie i mam w pyrtku ten dotykowy szajs. Przynajmniej jak jadę na wakacje to nie muszę zabierać ładowarki.

8

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

helmex napisał/a:

naprzykład  przy moim trybie zycia ten telefon wytrzymał by max tydzien, jestem chyba jedyną osoba w moim otoczeniu która niema dotykowego telefonu.  akcja zycia utopienie telefonu w oleju silnikowym. :D  jezeli komus potrzebny do pracy jak najbardziej na plus, jezeli do szpanowania  bo tata kupi to  sie tylko marnuje,   chodzic zbbierac pokemony mozna i takim za 1000 chyba :D

Mojemu dotykowemu kąpiele w oleju nie są straszne, w herbacie i rosole też nie. Tak więc myślę, że przy odpowiednim doborze telefonu, też byś trochę pobiegał z dotykowym :D
Jeszcze z 2 lata wstecz nie wyobrażałem sobie jak można żyć z dotykiem, a dzisiaj nie wiem jak radziłem sobie z klawiszowcami :D
Wielu hejterów po lepszym zapoznaniu dotyków nie wyobraża sobie powrotu do klawiszy :D

PBM

9

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Ja miałem odwrotnie bo w zeszłym tygodniu olałem Lumie dotykową i kupiłem Nokie klawiszową 230 chyba się nazywa. Przez 5 ostatnich lat miałem dotyk i nie wiem po co mi to bylo, same problemy z tymi telefonami.

10 Ostatnio edytowany przez Dziku (2016-07-21 00:38:00)

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

A ja nawet nie wiem jaki ma telefon, jakaś Nokia z dotykiem, sms, rozmowy, zdjęcie czasem zrobię, czasem coś polubię na FB. Nie wiem ile trzyma - jak się bateria rozładuje to podpinam ładowarkę. I tyle.

EXC 525 in progress

11

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

DumDum napisał/a:
helmex napisał/a:

naprzykład  przy moim trybie zycia ten telefon wytrzymał by max tydzien, jestem chyba jedyną osoba w moim otoczeniu która niema dotykowego telefonu.  akcja zycia utopienie telefonu w oleju silnikowym. :D  jezeli komus potrzebny do pracy jak najbardziej na plus, jezeli do szpanowania  bo tata kupi to  sie tylko marnuje,   chodzic zbbierac pokemony mozna i takim za 1000 chyba :D

Mojemu dotykowemu kąpiele w oleju nie są straszne, w herbacie i rosole też nie. Tak więc myślę, że przy odpowiednim doborze telefonu, też byś trochę pobiegał z dotykowym :D
Jeszcze z 2 lata wstecz nie wyobrażałem sobie jak można żyć z dotykiem, a dzisiaj nie wiem jak radziłem sobie z klawiszowcami :D
Wielu hejterów po lepszym zapoznaniu dotyków nie wyobraża sobie powrotu do klawiszy :D

jak sobie wyobrażasz odbieranie telefonów  przy silnikach D  słuchawka w ucho odpada bo mnie wkurwia, a jak dotknę telefon odrazu jest prawie cały czarny taka praca, a rekawiczek tekstylnych nie sciagniesz i nie założysz ponownie,

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

12

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Moja dziewczyna ma BlackBerry czyli klawiaturę i ekran dotykowy. Jedno i drugie działa wyśmienicie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Helmex, odbieranie i kończenie połączeń mam na fizycznych przyciskach. Gorzej z wybraniem numeru albo pisaniem sms'a. W tekstylnych nie pracuję, raczej lateksy. Ale przy skórzanych na moto czasem dotyk łapie, a nie mam ustawionej dużej czułości ekranu.
Co do syfu, dotyki łatwo się myje, w końcu płaska powierzchnia. Jak przeszkadza Ci brudny telefon w trakcie pracy i masz problem z jego wytarciem po robocie, to może czas pracę zmienić? :D

PBM

14

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

A ja mam starego Sony Ericsona W200i  i nowego Xiaomi Mi4 LTE. Jeden do dzwonienia drugi do internetu.
Taki dual phone (zamaist dual SIM) :D

15

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

DumDum napisał/a:

Helmex, odbieranie i kończenie połączeń mam na fizycznych przyciskach. Gorzej z wybraniem numeru albo pisaniem sms'a. W tekstylnych nie pracuję, raczej lateksy. Ale przy skórzanych na moto czasem dotyk łapie, a nie mam ustawionej dużej czułości ekranu.
Co do syfu, dotyki łatwo się myje, w końcu płaska powierzchnia. Jak przeszkadza Ci brudny telefon w trakcie pracy i masz problem z jego wytarciem po robocie, to może czas pracę zmienić? :D

trudno zmienić prace jeżeli pracuje sie u siebie i zaiwestowało sie kilkaset tysi w interes   w bieszczady też nie wyjade bo znajdzie mnie tam komornik :v

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600