1

Temat: Suzi ma czkawkę

Witam
Pomóżcie Panowie bo w zeszłym sezonie nie pojeździłem z różnych względów (między innymi wypadek mnie wyłączył) a teraz jak mogę pojeździć to motorek odmawia posłuszeństwa. Problem stockowej DRZ SM i przedstawia się następująco. Kiedy ustawię kranik na pozycję ON to moto gaśnie na biegu jałowym a jak cisnę to dostaje czkawki i gaśnie z braku paliwa. Mam kanadyjską wersję, która została wyposażona w kranik z pozycją PRIME na której moto nie gaśnie na jałowym i jak gniotę to brakuje mu paliwa a wręcz przeciwnie bo jak odpuszczam to strzela jak szalony i pracuje bardzo brzydko. Myślałem, że może to wina filtrów przy kraniku, ale rozkręciłem dzisiaj nareszcie cały kranik i wszystko jest cacy. Macie pomysły co może być nie tak? Jeszcze jedno czy w standardowym gaźniku drzsm jest jakaś regulacja? Zauważyłem tylko to białe pokrętło, ale ono odpowiada zdaję wyłącznie za uchylenie przepustnicy, prawda?

Suzi DR-Z 400 SM > Niestety sprzedana i pluje sobie w zęby...

2 Ostatnio edytowany przez vilku (2010-07-03 17:19:43)

Odp: Suzi ma czkawkę

zobacz czy przewod w czarnej siatce-oplocie jest tez zalozony na vaccum nipple w kraniku
powinien gdzies tam sterczec do gory

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

3

Odp: Suzi ma czkawkę

Ziom! Po tysiąckroć dziękuję :D
Masz u mnie browar. Dobrze, że zajrzałem na forum bo już się miałem zabierać za czyszczenie iglicy :D Jeszcze wczoraj jak rozkręcałem ten kranik to widziałem nippla tylko wydawało mi sie, że to jakiś odpowietrznik jest.
Zastanawia mnie tylko jak to możliwe, że to samo z siebie spadło? Mam teraz nadzieję, że z tych chmur spadnie jakiś 15 minutowy deszczyk to się będzie lepiej jeździć  i dźgam na pobliską próbę cross. Wpada ktoś? Zapraszam w okolice cm. południowego tam już będziecie słyszeć :D

Suzi DR-Z 400 SM > Niestety sprzedana i pluje sobie w zęby...