10,861

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

delta napisał/a:
Bonnes napisał/a:

Nagralem z nim rozmowe telefoniczna w ktorej zapewnial ze silnik jak i reszta jest w stanie perfekcyjnym

jasnowidz? czy ma rentgen w oczach że widzi co jest w silniku, aaaaahahahahahh

 
a wez mu potem udowodnij ze to jego głos hahahah masz typie poczucie humoru

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

10,862 Ostatnio edytowany przez Bonnes (2016-07-15 11:56:53)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Zapewne to i to :) Ale jak sie kupuje uzywany sprzet to trzeba liczyc sie z tym ze mozna trafic na niewypal :] Ten przynajmniej wyglada wizualnie dobrze co oznacza ze nie byl wczeniej katowany w ciezkim terenie. Dzieki Panowie za dobre rady. Jak mi dostarczy Moto to dam znac jak to wyszlo w praniu :D
trzeba miec troche oleju w glowie i zaczac rozmowe od "dzien dobry czy dodzwonilem sie do dealera cubamoto"

10,863 Ostatnio edytowany przez Dziku (2016-07-15 12:01:42)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Zweryfikujesz silnik tylko jak go rozbierzesz, a jak rozbierzesz to koleś może powiedzieć, że uszkodziłeś podczas rozbiórki, co również jest prawdopodobne. Jak już zostało napisane, rentgena w oczach nie ma, sprzeda jako działający. Skąd można wiedzieć, czy silnika nie rozwalisz chociażby nie umiejętną wymianą oleju? Na forum KTM jest temat o EXC 400 od tego kolesia, podczas wymiany oleju w domu u kupującego wypadły jakieś kawałki metalu, moto działało perfekt, Cubamoto oddał ponoć 800 zł, dla mnie ewenement.

Bonnes napisał/a:

Ten przynajmniej wyglada wizualnie dobrze co oznacza ze nie byl wczeniej katowany w ciezkim terenie. Dzieki Panowie za dobre rady. [...] "dzien dobry czy dodzwonilem sie do dealera cubamoto"

Katowany w ciężkim terenie na małych kołach, bez rys na deklach, silniku, wahaczu, bez zatwardziałego syfu w małych zakamarkach? No way.
Taki z niego dealer jak ze mnie astronauta. Handlarz, ale sztuki ma ponoć w zajebistym stanie.

EXC 525 in progress

10,864

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

zadzwonie do niego i zapytam jakim sposobem ocenil stan silnika :) i czy mi da pisemna gwarancje skoro twierdzi ze jest perfekt

10,865

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Bonnes napisał/a:

zadzwonie do niego i zapytam jakim sposobem ocenil stan silnika :) i czy mi da pisemna gwarancje skoro twierdzi ze jest perfekt

To jest trochę temat tabu. ;)

Ja szczerze mówiąc, nie dałbym żadnemu kupującemu takiego papierka - a w życiu kilkanaście sztuk już sprzedałem/kupiłem.

Owszem, mogę zagwarantować, że z moto jest wszystko OK (i na tą chwilę będzie zgodnie z prawdą), ale nigdy nic nie wiadomo, może za 10mth, coś j*bnie, nawet nie z mojej winy (oczywiście, mogłem coś przeoczyć, o czymś zapomnieć), ale też kupujący mógłby probówać grzebać na własną rekę, źle złożyć, a potem robiłby gówno-burze, jak Peka o WR'e i powoływać się na taki papierek. ;)

#21, śnieg

10,866

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Może pisemną gwarancję na 20 000 km lub 500 MTH? Nie wygłupiaj się. Ja bym brał bez takich jajców, posłuchać, opukać, sprawdzić, czy dobrze idzie i brać albo nie.

EXC 525 in progress

10,867

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

to tylko DRZ
nie mówimy tu o husabergu który wybucha zaraz po remoncie tylko o DRZ w której co 10tys wymienia się łańcuszek rozrządu, może reguluje zawory, co 20tys. nowy tłok i uszczelniacze zaworów.
Przy 25tys. można się pokusić o korbowód i bb kit i dalej jeździmy 20tys. km. wymieniając olej, filtry.

Silnik prosty w serwisowaniu i budowie.
Zalecam jedynie nie rozkręcać i nie skręcać silnika bez klucza dynamometrycznego. Każdą śrubkę jak manual przykazał i tyle.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10,868

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Bonnes napisał/a:

Ten przynajmniej wyglada wizualnie dobrze co oznacza ze nie byl wczeniej katowany w ciezkim terenie.

Jak dla mnie podejrzanie za dobrze, dekle i rama pewnie mazane, bo nie wierzę, że nie ma tam ryski od butów. A jak handlarzyk picuje to jego zapewnienia telefoniczne można sobie wsadzić :P

https://www.bikepics.com/members/81

10,869

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

delta napisał/a:
Bonnes napisał/a:

Ten przynajmniej wyglada wizualnie dobrze co oznacza ze nie byl wczeniej katowany w ciezkim terenie.

Jak dla mnie podejrzanie za dobrze, dekle i rama pewnie mazane, bo nie wierzę, że nie ma tam ryski od butów. A jak handlarzyk picuje to jego zapewnienia telefoniczne można sobie wsadzić :P

przyglądam się aukcją i motocykle z włoch potrafią mieć ramę i dekle cycuś glancuś pomimo przebiegów 20-30 a nawet 40tys. km
sam się dziwiłem, bo dawałem, że motocykl ma max kilka tys. a miał chyba 30tys.km
miałem DRZ , jeździłem wpierw w adidasach później w butach cross i mogę szczerze powiedzieć, że póki nie będziemy jeździć w butach motocyklowych to nie zniszczymy ramy i dekli
na zachodzie wiadomo, że ludzie śmigają w sandałach i japonkach więc dlaczego ma być zniszczona rama?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10,870

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ta DRZ ma numer startowy! Pewnie po zawodniku.

10,871 Ostatnio edytowany przez Dziku (2016-07-15 13:53:24)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

delta napisał/a:

Jak dla mnie [...] dekle i rama pewnie mazane

I co to wg. Ciebie oznacza?

Dobra cena jak za ten rocznik? Bo stan to wiadomo : [url]http://olx.pl/oferta/ktm-exc-500-super-stan-CID5-IDeoOzj.html#1a000e0938[/url]

EXC 525 in progress

10,872

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Mało sie znam na motorach ale nie chce mi sie wierzyć ze tenen egzemplarz był uzywany na torze .

10,873

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dziku napisał/a:
delta napisał/a:

Jak dla mnie [...] dekle i rama pewnie mazane

I co to wg. Ciebie oznacza?

Dobra cena jak za ten rocznik? Bo stan to wiadomo : [url]http://olx.pl/oferta/ktm-exc-500-super-stan-CID5-IDeoOzj.html#1a000e0938[/url]

ten jest lepszy
[url]http://olx.pl/oferta/ktm-exc-530-500-450-350-unikat-CID5-IDgeNxb.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10,874 Ostatnio edytowany przez Dziku (2016-07-15 14:29:02)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Widziałem, cena też lepsza. Zastanawiam się, czy nie kupić tego do remontu [url]http://olx.pl/oferta/ktm-exc-400-sm-supetmoto-honda-yamaha-wr-crf-CID5-IDggygt.html#b94c59079e[/url] bo 500-tka to raczej za mocne (525, nie EXC 500), wr250x wyraźnie za słabe, drz 400 za drogie jak na stan do remontu.
Uszczelka puściła od stania, człowiek cały czas się uczy :D
Jest jeszcze [url]http://olx.pl/oferta/beta-400-rr-ktm-exc-400-CID5-IDgccFh.html#b94c59079e,[/url] ale znowu części mało i trudno znaleźć zestawy naprawcze wahacza czy inne, trzeba by rozkminiać rozmiary łożysk itp. No i nie wiem, czy pułki będą pasowały od KTM-a.

EXC 525 in progress

10,875

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tego ktm 400 sobie odpuść - sprzęt widać w dobrych rękach nie był, pogrąży Cię finansowo

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD